Человек и Закон

У Костянтинівці за позовом прокурора повернуто державі 2 га земель сільськогосподарського призначення

Авторы

Під час перевірки додержання вимог земельного законодавства органами місцевого самоврядування встановлено, що у 2007 році Костянтинівською районною державною адміністрацією із земель сільськогосподарського призначення, які належать сільській раді Костянтинівського району, надано у власність приватній особі земельну ділянку площею 2 га для ведення особистого селянського господарства. Проте, проекту відведення зазначеної ділянки розроблено та затверджено не було, що є грубим порушенням вимог земельного законодавства.

У Костянтинівці за отримання неправомірної вигоди засуджено двох лікарів

Авторы

Костянтинівським міськрайонним судом двом лікарям комунального медичного закладу призначено покарання за одержання хабарів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє посадових осіб – сімейні лікарі-терапевти одного з медичних закладів м. Костянтинівки отримували  грошові кошти від осіб, які звертались до них з метою отримання листків непрацездатності.

Зокрема, у березні-квітні 2014 року лікарі отримали гроші за видачу незаконних лікарняних від 9 осіб. Загальна сума неправомірно одержаної вигоди склала близько 2400 гривень.

Безграмотный? Ничего, лишь бы деньги были...

Миграционная служба работает на неизвестную «прокладку», взимая поборы с переселенцев

Авторы
Газета "Провинция"

Вимушеним переселенцям на замітку

Що робити, якщо ви втратили правовстановлюючиі документи на нерухомість, яка залишилась в зоні АТО

Авторы
Газета "Провинция"

Как Вас теперь называть?

Статья о позиции депутатов городского совета на совершаемые до настоящего времени преступления Константиновского ПУ ВКХ без купюр, изменений, дополнений и уточнений

Авторы
Газета "Провинция"
Подписаться на Человек и Закон