Из зоны АТО

Увага — готується провокація!

Рубрики
Авторы

Агов, “вата”, що продовжує дивитися рос-ТБ зі своіх “тарілок”, про “распятых мальчиков” вам давнесенько вже не розповідали? Ну так чекайтє, скоро почуєте про українске життя на Донбасі, точніше, українських діточок в нему щось дуже цікаве...

На війні з Росією загинув ще один костянтинівець

Рубрики
Авторы

 

Сьогодні в нашому місті поховали ще одного (вже третього) бійця збройних сил України, що загинув у війні проти російських окупантів.

Йому було лише 19 років. У 2014-му він ще ходив в 15-ту школу. Потім закінчив КПЛ (училище№113).

Боєць 54 ОМБР Андрій Костін отримав несумісне з життям пульове поранення в голову та легені 18 березня на Світлодарській дузі в селі Відродження Бахмутського району.

Простий хлопець, займався серйозно боксом, гарно грав на гітарі, зустрічався з дівчиной. У батьків він був один. У 18 пішов на контракт.

Киевщина поддержала освобожденный Донбасс

Рубрики
Авторы

Нашему Центру повезло познакомиться с волонтерами во главе с женщиной, санитарным врачем - Лавриненко Любовью Степановной(справа).

Она подняла небезразличных людей в Боярки и Яготина Киевской области. А объединившись - люди могут многое.

Своими силами собрали гуманитарную помощь для переселенцев, которые живут в нашем прифронтовом городе: овощи, варенье, компоты, банки с соленьем и салатами, хлебобулочные изделия; взрослые и детские вещи, обувь, одеяла.

Подписаться на Из зоны АТО