Костянтинівський краєзнавчий музей.

До Корнієнко звернулась одна людина з проханням оприлюднити слідуючу заяву -
Костянтинівський міський виконком Ради народних депутатів
  І. О. голови А. Е. Гомозову
  Заява. Вимушений звернутись до вас з причини відмови мені, як члену Всеукраїнського товариства «Просвіта», надати доступ до інформації що до історичного минулого нашого міста яка зберігаються в запасниках, безпосередньо працівниками Костянтинівського краєзнавчого музею. Виходячи з того, що Костянтинівський краєзнавчий музей є власністю міської громади та підпорядкований виконкому, а згідно Українського законодавства громадяни мають право на свобідний доступ до інформації, вважаю мої права грубо порушені.
Також ,як не байдужий до збереження матеріальних цінностей що повинні були б накопичуватись та відповідно оберігатись законом,звертаю вашу увагу на халатне відношення працівників музею до своїх обов’язків. По ходу без успішної співпраці між мною та працівниками музею виявилось – на сьогодення не існує картотеки наявних книг при музейній бібліотеці,а якщо повірити на слово завідуючій Ріті Миколаївні зазначеного музею, відсутні колишні експонати що мають не аби яку історичну, духовну цінність для сучасного та прийдешнього покоління. В 1981році за авторством Б.Н. Донцова «він як один із активних засновників та збирачем фондів музею» видано путеводітель під назвою - Константиновский краеведческий музей де є перелік деяких експонатів та паперових носіїв інформації з історичного минулого, які в свій час були віднайдені особисто або подаровані громадянами. Наприклад на ст.9 написано –… семья участника Гражданской войни П. Ф. Виноградова передала его документи, ордена и медали, именную саблю…
 Не вдалось мені, також, одержати відповідь чи є єдина картотека на наявні матеріальні цінності.
В грудні 2008р. я передав на деякий час працівникам музею завірену копію документа 1918р. із обл. архіву стосовно нашого міста на якому є печать з тризубом якою користувався комендант від Української Народної Республіки. В зв'язку з тим що працівники музею порушив домовленість і не виставили зазначену копію на стенди, а десь сховали – вимагаю негайно повернути мені мою власність за яку мною із скромних статків було перераховано обл. архіву 31гр. 55 коп.
Певно необхідна команда з верху щоб змусити працівників музею, за для історичної справедливості, змінити пояснювальні написи під експонованими світлинами. Наприклад, під світлиною костелу ще й досі можна читати - клуб Хімічного заводу.
Прошу,врахувавши мою заяву, сприяти на правовій основі надати мені , як краєзнавцю, доступ до музейних паперових фондів.

  13.12.09 р.

 

   У роботі всіх організацій міста багато недоліків. Писати так писати -пишіть вже на всі заклади скарги, є на кого і за що, не вибирайте слабкішого.  Згоден,  робота музею не ідеальна.  Але, перед тим, як скаржитись, запитайте у міської влади (яку ви взяли за суддю) про фінансування музея. Краєзнавець - це добре, але на історичну об"єктивність працюєте не Ви один.  І ображати нікого не треба, тим паче для означених скарг немає підстав. Не шукатайте чорну кішку у темній кімнаті, якої там зовсім немає.