Полювання Міськводоканалу за грошима «боржників»

            Дуже дивну історію розповів мені один мій знайомий: Вже декілька років інспектори міськводоканалу приносять йому повідомлення про заборгованість, але з проплатою у нього все гаразд, та і у повідомленнях прізвище завжди було не його. Зовсім невідома людина, яка, навіть, не могла ніколи мешкати у цій хаті, бо усіх, хто колись займав це помешкання він добре знав. Не кажучи вже, що водогін був дуже старій, але за дві години відро набирав. І от одного разу води не стало зовсім. Виявляється, що робітники міськводоканалу лагодили якийсь гідрант і обірвали трубу, по який подавалась вода. Робітники сказали, що труба дуже стара і у них нема чим її замінити, та й техніки теж немає, щоб прокласти новий водогін. Тоді заможніші сусіди за свої гроши проклали новий водогін, але тільки до його двору. За те щоб підключити його лінію до цього водогону вони бажають отримати велику суму $, а де їх візьме пенсіонер? Ось вже три роки ходить митися до родичів. Він і зараз сплачує регулярно. «А як же, каже, я ж водою користуюся.» А погрози отримує від водоканалу.  Пішов звіритись, а у них, навіть не всі квитанції є. Так кажуть: «Сделайте ксерокопии и принесите». Вони, виявляється, навіть цього не можуть для себе зробити. Доречи, у нього і особового рахунку у квитанціях не вказано по воді. Декілька раз ходив до банку, щоб прописали номер рахунку, (одного разу зі мною), прописують, пішов платити…  - немає рядка. Знов така ж історія.

       Вони там не можуть навести порядок. Якщо немає фахівців, може нам із сайта їм позичить?         

        Знайдіть фахівця, найміть тимчасово, нехай він вам налаштує все як треба, бо та жіночка, у банку, так вже намагалась все зробить гарно, що й я не витримав – Може допомогти, кажу – НЕТ,  каже, я сама. Ну от «сама», «сама», і нічого не вийшло. А може керівництву міськводоканалу є сенс змінити  текст повідомлення «Ви заборгували за……, на дд.мм.рррр. сума….., слід зявитись за адресою……… каб.№,  О гг. хв. При собі мати квитанції за 3 роки».  Бо там такі погрози!!! – « …В случае непогашения  задолженность будет взыскана в судебном порядке с начислением судопошлины» І навіть не спитають був ти на суді чи  ні, бо напишуть «не зявився». Та тільки на кого ж ви подасте, як що не знаєте, навіть, прізвища???

       Доручити робітнику(кам) у якийсь день тижня прийняти  N людей. І щоб там була можливість змінювати базу. Це тільки для тих, кого сповістили, а всі інші – як завжди. Через деякий час, можливо, налагодиться.