За отримання хабара затримано першого заступника ГУ Держгеокадастру в Донецькій області

30 липня за процесуального керівництва прокуратури Донецької області оперативними працівниками Управління захисту економіки в Донецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області.

У ході першочергових слідчих дій встановлено, що 34-річна посадовець, перебуваючи у м. Краматорську, вимагала та отримала від 35-річного чоловіка грошові кошти у розмірі 1 200 доларів США за погодження документації, пов’язаної з оформленням власності на земельні ділянки.

Під час отримання неправомірної вигоди дії посадової особи припинено правоохоронцями.

На теперішній час жінку затримано у порядку ст. 208 КПК України, вирішується питання про повідомлення підозри у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України, та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Донецької області.

От редакции

Напомним, в позапрошлом номере «Провинции», в материале «Константиновку покидает областной Госгеокадастр» мы писали, что с августа новым местом дислокации этой структуры определен Мариуполь. Решение о переносе управления было доведено до сотрудников около двух месяцев назад. Им предлагалось переехать вслед за родным управлением или уволиться. Перебраться в другой город согласились всего несколько человек, в том числе и начальник. Остальные человек 80 уже нашли новую работу или уволились. И управление лишилось многих опытных и квалифицированных специалистов.