Як поліція «доїльний» знак повісила, а потім з переляку зняла

Тиждень тому відомий громадський діяч, депутат Олєксійово-Дружківської сільради Євген Шаповалов написав таке звернення:

«УВАГА! Всім шоферам північного Донбасу, патрульній (і непатрульній) поліції Краматорська, Слов'янська, Костянтинівки, а особливо (!) ДРУЖКІВКИ !!!

Прошу звернути увагу, і по можливості пояснити, навіщо нещодавно на в'їзді у Дружківку з боку Костянтинівки був встановлений такий знак??? (см. фото). Згідно нього витікає, що по правій полосі траси можна повертати тільки на заправку АВІАС. Якщо далі, то тільки на другорядну дорогу до села Семенівка...

Мене терзають невиразні сумніви, в голову закрадаються підозри... На цьому перехресті вже тиждень постійно чергують поліцейські...

Йде на думку старий анекдот, коли молодий гаїшник прийшов до шефа просити підвищення зарплатні, той дав йому знак "40"...».

Ось відгуки на це звернення костянтинівських водіїв:

«На дорогах с двумя и более полосами для движения в одном направлении знаки с учетом характера содержащейся на них информации и местных условий должны дублироваться, если они могут быть своевременно не замечены водителями из-за крупногабаритных транспортных средств, движущихся по правым полосам проезжей части. Рекомендую, если что - ссылаться на этот пункт ГОСТа».

«Да, меня там хлопали. Я не видел этот знак, а когда возвращался, то остановился и изучил этот знак. И что выходит - на трассе международного значения повернуть направо на заправку и на село имеет приоритет, нежели движения по трассе?! Капкан для водителей и кормушка для гайцов».

«Нужно потребовать документы на установку этого знака. Скорее всего, - этот знак кто-то самовольно установил. Было бы хорошо проверить все знаки на документы и законность их установки».

А ось, що написав нам Євген Шаповалов щойно:

«Хтось дорікав мені, що я хейтер. Ні, я людина, яка бачить недоліки дій влади і, впливаючи на винуватих, приймає міри для їх виправлення.

Всі пам'ятають моє звернення про знак, який встановлено на трасі в районі Дружківки, явно як старий даїшний прийомчик?

Так от - після розголосу і реакції спільноти у соцсітях - він зник! Скоріш за все - його зняли.

Здавалося б все нормально, статус кво відновлений. Але!!! Ми на цьому не зупинимося!

Нас цікавить - хто саме дав розпорядження встановити той знак? І друге - головне: хто, і яке покарання за це поніс?».

Просимо вважати це зверненням до ДБР та прокуратуру, бо це абсолютно корупційні діяння місцевої поліції!

В.Березін