На ремонт музикальної школи дають 18 млн грн. Ремонтувати будуть Равшан і Джамшут?

В минулому числі наша Провінція писала, що на капітальний ремонт дитячої музикальної школи з держбюджету, в рамках надзвичайної кредитної програми на основі фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, чиновники готові виділити 18 млн грн. і на той час ще тривав тендер на закупівлю відповідних послуг (“Капітальний ремонт і реставрація ”) — аукціон. Але, станом на сьогодні, протоколом розкриття тендерних пропозицій, від 17 лютого, “попередньо” визначено переможця — ТОВ "БУДРЕСУРС" (м. Мирноград), який наразі ще очікує на відповідне рішення.

Цим проектом, як зазначається в тендерній документації та публікації газети, передбачена повна реконструкція, як-то: капітально відремонтувати покрівлю, утеплити фасади, замінивши вікна і двері, оновити комунікації та санвузли і т.і. Все це повинно бути зроблене до березня наступного року.

Але, варто звернути увагу на якість ремонтно-будівельних робіт, які провадяться в нашому місті та від яких іноді хочеться або сміятися, або плакати...

Наведемо декілька фото-прикладів з архіву Провінції, що лежать на їх сайті в розділі фото-фактів.

Ось, серпень 2014. На перехресті Леваневського та Ломоносова наші спецугани встановили світлофор — прямісенько посеред тротуару:

“На пешеходных тротуарах, что на перекрестке Ломоносова и Леваневского, не так давно установили два новеньких светофора для пешеходов. И если один вкопали на кромке дорожки, то второй, на противоположной стороне, — умудрились поставить прямо посредине пешеходной дороги, при этом, как насмешку, заботливо сделали въезд для колясочников.”

Провінція тоді пожартувала, зробив колаж с веселими Равшаном і Джамшутом:

“Насяльника! Свитафор поставили в центр тротуаранама! Ходить будешь — не убейсянама...”

А ось листопад того ж 14-го. Світлина під назвою — “У вас еще дома не убрано? Тогда мы идем к вам!..”. То, мабуть, робітники СЄЗу їдуть на роботу, або на якесь таємне завдання... Такі собі Бівіс і Батхед місцевого розливу...

І, наостанок, — нещодавній ремонт прилеглого до нашої музикальної школи тротуару. Коментарів у нас немає, але є питання — який Джамшут його прокладав і чи не буде теж саме з ремонтом закладу мистецтв?

Петро Глина, злий бандерівець.