Невже нашим таксі не потрібні клієнти?

У святкові дні, 11 січня у 17.00 ми викликали службу Економ-таксі за тел. 0954228888 на адресу вул. Шкільна 1, район МРЕВ. Коли ми сіли у авто, то запропонували маршрут такий, як нам треба. Але водій, несподівано, повів себе неадекватно — сказав, що не збирається нас слухати, а поїде так, як йому зручніше. Водій почав сперечатися й грубити. Потім за те, що ми з моїм товаришем почали розмовляти українською мовою — взагалі, зупинився та примусив нас покинути таксі. Тим самим, не довіз нас за місцем призначення.

В нашому місті велике конкурентне середовище серед служб таксі. Ясна річ, що більше ми Економ-таксі користуватися не будемо. Вимагаємо через газету надати нам вибачення та надати доказ, що водія покарано.

Володимир Кутузов, священник храму св. вмч. Димитрія Солунського Православної Церкви України с. Новодмитрівки Костянтинівського району.

Від редакції:

Нагадаємо, що Закон України «Про автомобільний транспорт» чітко визначає вимоги до автомобільного перевізника та водія: “Водій таксі зобов’язаний: здійснювати перевезення до пункту призначення за визначеним пасажиром маршрутом... Водію таксі забороняється: відмовляти пасажирам у перевезенні...”. Чекаємо на відповідь власника служби таксі.