Вони будують, ми пишемо, а потім підемо на вибори...

Такий лист 27.08.2012 р. ми, мешканці будинків №№ 136, 138, 142 по пр.Ломоносова, надіслали: Президентові, прем’єр-міністру України, голові облдержадміністрації, міському голові, генпрокурору, костянтинівському міжрайонному прокурору, начальнику донецької інспекції держархбудконтролю: «На прибудинковій території будинку № 142 пр. Ломоносова, м. Костянтинівки в порушення вимог законодавства почалося будівництво магазину майже впритул до стіни з вікнами. Основною вимогою законодавства до містобудівної діяльності є урахування законних інтересів та вимог власників або користувачів земельних ділянок та будівель, що оточують місце будівництва. Але будівництво здійснюється без нашої згоди. Просимо Вашого втручання, щоби це будівництво було припинене, а зруйнована земля прибудинкової території приведена у належний вигляд».

Не отримавши відповідь, 3 жовтня ми надіслали ще одного листа в приймальну Партії регіонів міста Костянтинівки, в якому пишемо: “Дозвіл на це будівництво надала місцева влада, в якій більшість належить до Партії регіонів. Нас надихає приклад мешканців будинків №4 і №6 з бульвару Космонавтів, які, протестуючи проти незаконного будівництва, оголосили місце свого проживання територією без Партії регіонів. Просимо вашого сприяння, щодо заборони незаконного будівництва, бажано до виборів”.

Але жодного “мяу” від Партії регіонів ми так і не отримали. Тому й готуємось зробити оголошення про створення нової території без ПР. А що нам залишається?

Підпис біля 100 мешканців будинків 136,138,142 проспекту Ломоносова.