Керівника Костянтинівського комунального господарства притягнуто до адміністративної відповідальності

Зазвичай начальник управління комунального господарства Костянтинівського місквиконкому Д.Заварзін контролює дотримання благоустрою міста та притягає до відповідальності порушників.

Але 24 квітня суддя Костянтинівського суду Т.Сітніков виніс Постанову, згідно якої Дмитра Геннадієвіча було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 139 КупАП: “Адмінправопорушення в галузі шляхового господарства..., створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення”.

Матеріал до суду надійшов від Батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Словянськ УПП в Донецькій області Департаменту патрульної поліції. Який встановив:

14 лютого 2020 року об 11 год. 00 хв. в м. Костянтинівка на вул. О.Тихого біля буд. No 260, будучи посадовою особою відповідальною за експлуатаційний стан, Д.Заварзін самовільно встановив дорожні знаки «Стоянку заборонено з табличками таксі», чим порушив вимоги Правил дорожнього руху.

На підставі ст. 22 КУпАП суддя звільнив Д.Заварзина від адміністративної відповідальності та обмежився усним зауваженням.

За матеріалами Реєстру судових рішень