Костянтинівські крадії-рецидивісти пиячили та крали, крали ти пиячили

У 2018-2019 роках у нашому місті два друга-крадія скоїли крадіжки: підкладок та костилів на залізничній колії до колишнього заводу «Автоскло»; металевих кутків, двотавру та металевого шиферу з домовладіння; два велосипеди у різних власників.

Викрадене вони продавали та на ці гроші пиячили.

Костянтинівський суд присудив одному 3, а іншому 4 роки позбавлення волі. Цікаве, що один був вже тричі судимий, а інший чотири рази.

За торгівлю без маски - усне зауваження

23 липня суддя Костянтинівської суду Т.Сітников визнав винним, але звільнив від відповідальності і обмежився усним зауваженням володаря торговельного павільйону "Фенікс" (пр.Ломоносова, 160і) за те, що його продавець порушила карантинні правила - торгувала без маски.

У судовому засіданні підприємець пояснив, що зі свого боку він постійно проводить відповідні інструктажі з продавцями магазину щодо дотримання правил карантину та останні під час продажу товарів знаходяться в рукавичках та масці, проте того дня (коли було складено протокол) до магазину увійшов чоловік, придбав товар та вийшов, продавець не одягла маску, і за ним одразу ж зайшли працівники поліції. Підприємець щиро каявся та просив його суворо не карати (нагадаємо, що штраф за це 17 тисяч грн).

Сама продавець пояснила, що вона не надягла маску, оскільки одну вона попрала, а запасну не одягла, так як в магазині було душно...
Школярки випили пиво - тепер судимі

У липні 2020 року Костянтинівський суд розглянув адмінпротоколи з поліції, в яких вказується, що неповнолітні учениці ЗОШ N2 та НВК N11 - одна у кафе "Шатер" у парку Ювілейний, інша по пл. Перемоги, 11 - розпивали пиво, ємністю 0,45, з вмістом спирту 7%, чим порушили чинне законодавство, за що передбачена адміністративна відповідальність згідно з ч.1 ст.178 КУпАП. У судовому засіданні неповнолітні, присутні разом зі своїми матерями, визнали свою провину у адміністративному правопорушенні та щиро розкаялися.

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, до юних правопорушниць застосовано захід впливу - попередження.

За матеріалами реєстру судових рішень