Міське Управління освіти вчасно врятувало школу від закриття

17 листопада Перший апеляційний адміністративний суд розглянув апеляційну скаргу Навчально-виховного комплексу "Ліцей із загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів" Костянтинівської міської ради на рішення Донецького окружного адміністративного суду від 31 серпня 2020 року у справі за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області до Ліцею “Про застосування заходів реагування у вигляді повного зупинення експлуатації (роботи) Ліцею до повного усунення порушень шляхом заборони його експлуатації”.

Мова йшла про повне усунення порушень, визначених в Акті № 29 від 17 січня 2020 року за результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Але під час апеляційного розгляду від Служби з надзвичайних ситуацій надійшла заява, в якій скориставшись своїм правом на відмову від адміністративного позову до закінчення апеляційного розгляду справи, останній відмовився від адміністративного позову в повному обсязі. Справа в тому, що фахівцями служби було встановлено, що всі порушення відповідачем усунуто. Тому суд ухвалив - Рішення Донецького окружного адміністративного суду від 31 серпня 2020 року визнати нечинним. Провадження у справі закрити.

“Дійсно, рішенням суду 1-й інстанції, через невиконання в повному обсязі приписів з пожежної безпеки, - прокоментувала рішення суду начальник Управління освіти О.Барабаш, - було ухвалено рішення про зупинення роботи Ліцею. Але за вересень-жовтень всі приписи було усунуте. І ми подали та виграли апеляцію. Тобто Ліцей може працювати. Така ж ситуація і з закладом дошкільної освіти№13. Зараз триває робота по усуненню приписів по ЗЗСО №2,3,НВК. По ним триваютьсудові провадження. До кінця року всі приписи будуть виконані”.

Вдячні педагоги вважають, що за дуже короткий час О.Барабаш з пожежної безпеки зробила так багато, як не робилося до цього роками. І не тільки з цього питання.

За матеріалами Реєстру судових рішень.