Як поліцейський Інт у справу вліп...

28 травня суддя О.Леміщенко, вивчивши матеріал про адміністративне правопорушення, який надійшов з Костянтинівського відділення поліції про притягнення до адмінвідповідальності уроженця м.Нахічевань, який працює адміністратором у «VR CLUB» (Костянтинівка) ВП`ЯТЕ (!!!) повернула його для належного оформлення.

Справа йшла про порушення карантинних заходів, та порушнику “світило” від 17 тисяч грн. штрафу.

Але у складеному поліцейським СРПП О.Інтом протоколі порушника чомусь визнано користувачем розважального центру. При цьому не зрозуміло, що мається на увазі під поняттям «користувач», тоді як в іншій графі протоколу зазначено про те, що нібито він працює на посаді адміністратора розважального центру «VR CLUB». Крім того, у протоколі не зазначено, яке відношення взагалі порушник має до розважального центру «VR CLUB», будучи так званим користувачем даного закладу та яку саме протиправну бездіяльність він допустив?!

“Слід зауважити, — сказано в Постанові судді, — що внесення до протоколу про адмінправопорушення виправлень суперечить Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення в органах поліції, затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України 06.11.2015 року № 1376 (глава ІІІ, пункт 5, абзац 3), відповідно до якої будь-які виправлення у протоколі не допускаються”.

Пишемо ці подробиці спеціально для керівництва Костянтинівської поліції, яке твердо стоїть на захисті тих, хто порушає вказану інструкцію. Інакше як можна зрозуміти, коли численні повернення суддями протоколів з такими помилками продовжується в Костянтинівському відділі багато років.

За матеріалами реєстру судових рішень.