Закінчився розгляд справи по збитому хлопчику на Промисловій

5 червня суддя А.Орчелота своєю ухвалою нагадав той випадок у листопаді 2019 року, коли на вулиці Промислова в сутінках водій «PEUGEOT 301» збив неповнолітнього, який переходив дорогу. В результаті наїзду автомобіля хлопчику були заподіяні тілесні ушкодження: відкритий багато уламковий перелом правої плечової кістки, закритий перелом хірургічної шийки правої плечової кістки, закритий уламковий перелом променевої кістки, закритий перелом лонної та седаліщної кісток, закритий перелом грудини, тупа травма органів грудної клітини та органів черевної порожнини, травматичний шок, закрита черепно-мозкова травма, перелом скроневої кістки справа, уламковий перелом потиличної кістки справа в ділянці потиличного отвору з вогнищами забою головного мозку в скроневої та потиличної долях справа, які відносяться до тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя.

Це все було перераховане для того, щоб зрозуміти, чому суддя визнав водія винуватим та призначив йому 3 роки. Та звільнив винуватця з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік. Ще й стягнув з нього за експертизу 6132 грн.

Крім того, беручі до уваги каяття, наслідки скоєного і відношення до них обвинуваченого та інформацію, що характеризує його особистість, відсутність у нього іншого джерела доходу, суд повернув порушнику автомобіль та не призначив покарання у вигляді позбавлення права керування транспортним засобом.

Але головне, що суд визнав, що водій перевищив дозволену швидкість не більше 50 км/год, а їхав 60 км/год...

За матеріалами реєстру судових рішень.