Дані ООС по втратах

За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 2 по 9 квітня окупантами було вбито/поранено українських військових:

5/9

Таку велику кількість наших втрат військові пояснюють тим, що окупанти вели вогонь з окупованих населених пунктів, на що українські військові не могли відповідати. Але на кожен ворожий обстріл підрозділи Об'єднаних сил дають адекватну відповідь. За тиждень знищено та поранено десятки російських окупантів та одиниць їх зброї та техніки.

У суботу, 6 квітня, під час обстрілу біля хутора Вільний (у міста Золоте) в Попаснянському районі Луганщин,и геройські у бою полягли бійці  54-ї окремої механізованої бригади: гранатометник Дмитро Стрекнєв (1997 р.н. зі Сватова на Луганщині) й кулеметник Іван Лисиця (1996 р.н. з Широківського району Дніпропетровщини). За мужність та героїзм солдати будуть нагороджені посмертно.

Плаче Україна, плаче Донеччина. Це наша молодь, наше нездійснене майбутнє. Хто відповість — чому гинуть молоді і юні?

8 квітня в районі Авдіївки, під час обстрілу наших позицій проросійськими найманцями, отримав смертельне осколкове поранення хмельничанин, військовослужбовець 93-ї окремої механізованої бригади Микола Миколайович Неживий (позивний «Механ»). Прощання з Героєм відбудеться 11 квітня на майдані Незалежності.

За матеріалами ООС, ЗМІ.