Дані ООС по втратах

За даними командування Операції об'єднаних сил за тиждень з 21 по 28 травня окупантами було вбито/поранено українських військових:

1/7

Міськрада рада Нікополя оголосила жалобу на 27 та 28 травня у зв'язку із загибеллю в ООС свого земляка. 24 травня в районі Горлівки від застосування ворогом заборонених мінськими угодами мінометів загинув військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар" 53-ї окремої механізованої бригади старшина Пузиков Олександр Юрійович, 1986 року народження. Закінчив Нікопольський профтехліцей №42 за спеціальністю електрозварника. З 2004-го по 2013 рік служив в управлінні 6-го армійського корпусу оперативного командування "Південь", яке дислокувалося в Дніпрі, на посадах водія, командира відділення, заступника командира взводу, старшини роти. У 2008-2009 роках був у складі українського контингенту в Косові. Після звільнення з військової служби, з 2013-го по 2016 рік, працював у державній пожежно-рятувальній частині Дніпра старшим водієм. Під час війни повернувся на військову службу.

На прощання з героєм, який віддав за нашу незалежність саме найцінніше - життя, на Європейську площу прийшло та стало на коліна все місто.

Поховали Олександра на Алеї почесних поховань міського кладовища. Його представлено до нагороди (посмертно).

Співчуваємо рідним та близьким. Герої на вмирають!

За матеріалами ООС, ЗМІ.