Дані ООС по втратах

За даними командування Операції об'єднаних сил, за тиждень з 5 по 12 лютого російськими окупантами було вбито/поранено українських військових: 1/6

8 лютого під час бойового чергування в районі Авдіївської промзони від кулі снайпера загинув старший солдат 93-ї окремої механізованої бригади Ігор Наконечний (позивний “Замок”). Ігор народився 3 липня 1988 року в селі Шелудьківка на Харківщині. Після закінчення школи вступив до Темнівського навчального центру №100, який закінчив у 2013 році, здобувши спеціальність токаря. З початком російської агресії воїн, не роздумуючи, пішов захищати українську землю. На момент початку російсько-української війни Ігор разом із дружиною жили в місті Волноваха Донецької області. Тому він не просто захищав незалежність держави, а боровся і за свій власний будинок, за свою сім'ю.

У 2015 році старший солдат Наконечний воював у 72-й ОМБр імені Чорних Запорожців, де за віддану службу отримав "Знак пошани" Міністерства оборони України. Потім служив у 28-й ОМБр. До лав холодноярців “Замок” прийшов у 2018 році, коли бригада воювала в районі його рідної Волновахи. Сказав тоді, що хоче саме в дев'яносто третю бригаду, бо захоплюється подвигами і відвагою її бійців.

Вдома у Ігоря залишилися дружина Людмила і дві дочки.

У школах Геніївки та Шелудьківки Зміївського району пройшли скорботні лінійки та уроки пам'яті на честь героя. Поховають героя у Волновасі
Його побратими написали у соцмрежах: “Ще з пів року тому, на День розвідки, приїжджали разом з іншими хлопцями з роти до нашого загиблого товариша. На жаль, тепер будемо приїжджати і до тебе. Але не забудемо ніколи! Не забудемо нікого! Помстимось! А ти коригуй нам з неба артилерію!”.

Пам’ятаємо кожного.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

По інформ. матеріалам ООС, ЗМІ.