Дані ООС по втратах

За даними командування Операції об'єднаних сил, за тиждень з 5 по 12 лютого російськими окупантами було вбито/поранено українських військових:

1/10

І знову біль, і знову втрати... 15 лютого у Мар’їнці внаслідок влучення протитанкової керованої ракети в автомобіль ЗСУ поранення дістали троє бійців. Для одного з них, на жаль, поранення виявилося смертельним. Російський ПТУР влучив в український ГАЗ-66, коли той заїжджав на позицію. Загинув Руслан Володимирович Кондратюк, який народився 1981 року в селі Війниця Млинівського району Рівненської області. Контракт підписав нещодавно – 2.11.2018. Військову службу проходив у в/ч А0998 – мотопіхотний батальйон 24-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Без батька залишилося двоє дітей – Святослав (2008 р.н.) та Діана (2011 р. н.). За розпорядженням голови Млинівської районної державної адміністрації, 16-18 лютого 2019 року на території району було оголошено днями жалоби. ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!
Більше всього поранених — 4, було 19 лютого. Їх доставили до лікарні Мечникова з Зайцевого. 

У важкому стані наймолодший Елізар, 21 рік. Хлопці, скорішого одужання вам, ми молимося за вас! 

Черговий раз відмічено факт обстрілу з боку російських окупаційних військ мирних населених пунктів уздовж лінії розмежування. Так, 14 лютого о 07.33 з напрямку населеного пункту Вуглегірськ здійснено обстріл селища Новолуганське Бахмутського району високоточними боєприпасами із застосуванням артилерійської системи калібру 152 мм, що заборонені Мінськими домовленостями. В результаті обстрілу прямим попаданням було знищено будинок місцевого мешканця — 70-річного пенсіонера Віктора Фролова. Перебуваючи в будинку, він дивом залишився живим, зазнавши легких тілесних ушкоджень.

Даний факт вкотре свідчить, що найманці російсько-окупаційних військ, нехтуючи усіма нормами міжнародного гуманітарного права, ставлять під загрозу життя та здоров’я цивільного населення Донбасу.

По інформ. матеріалам ООС, ЗМІ.