Художники Донеччини рекомендують

Ми довго думали — кого запитати які фільми дивитися та які книги читати, щоб підвищити свій рівень культури та освіти під час самоізоляції.

Нам здалося, що тільки люди культури можуть по справжньому оцінити красоту слова та кадру. Тому попрохали відомих художників Донеччини, яких ми знаємо особисто, назвати свої найулюбленіші фільми та книги.

Найперше, надаємо слово митцю, твори якого, по свідченню фахівців, зараз у всьому світі продаються найбільш дорого серед художників України - Роману Мініну. Він народився в Димитрові (зараз Мирноград), закінчив Харківську академію дизайну та мистецтв та відразу переміг у Всесвітньому конкурсі «Талант та покликання», учасник міжнародних багатьох арт-проєктів та експозицій, організатор стріт-арт фестивалів. Заснував напрями SMS art та TRANSMONUMENTALISM. Активно використовує віртуальну та доповнену реальність у своїй творчій діяльності. Співурядник некомерційної організації Art Embassy та стартапу Transmonument. Створює антологію шахтарського життя.

Роман Мінін — фільми:

“Баския” (1996), “Ґуд бай, Ленін!” (2003), “Ахилес та черепаха” (2008), “1+1” (2011), всі фільми режисера Е.Кустуриці, взагалі андеграунд.

Роман Мінін — книги:

Пелевін, Сунь Дзи, Ремарк, брати Стругацкіє, Кастанеда.

Багато всього так зразу не згадаєш. Це перше, що згадав!