Категорично не захотів пити – за що був вбитий

12 лютого Костянтинівський суд виніс вирок ніде не працюючому, не одруженому, не судимому костянтинівцю по статті «Умисне вбивство».

Судом було встановлено, що 8 грудня 2019 року, звинувачений разом с приятелем прийшов вечором до знайомого пенсіонера та запропонував йому випити. Але той, як сказано у рішенні суду, «категорично заперечив, в результаті чого між ними стався словесний конфлікт, потім він схопив потерпілого за одяг та повалив на підлогу, після чого обома ногами у взутті наніс не менш ніж 10 ударів в область грудної клітини, потім у вказаній кімнаті на підлозі біля телевізору пришукав металевий чайник, та утримуючи його у правій руці, наніс ним не менш ніж 5 ударів в область голови. Після цього потерпілий помер на місці».

Звинувачений у вбивстві свою провину не визнав, сказав, що «побачив, що загиблий лежить на підлозі весь у крові, похлопав його долонями по обличчю (той був ще теплий) та пішов».

Винуватцю було призначене покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років. Обставиною, що обтяжує покарання, суд визнав вчинення злочину у стані алкогольного сп`яніння, поведінку підсудного в період досудового слідства і судового розгляду та ставлення до скоєного.

За матеріалами Реєстру судових рішень.