На хабарі «погоріли» два працівника медичної установи

До 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна загрожує двом лікарям м. Костянтинівки, які за хабар використовували своє службове становище. Їх дії були задокументовані в ході оперативно-слідчих заходів співробітниками сектору державної служби по боротьбі з економічними злочинами Костянтинівського міськвідділу міліції.

Дані особи в період з кінця березня до середини травня 2014 р. за «грошову винагороду» видавали громадянам листки непрацездатності для надання за місцем роботи, заздалегідь знаючи про те, що прохачі не мають будь- яких захворювань. Ціна «питання» варіювалася від 200 до 250 гривень.

Лікарів взяли «на гарячому» під час отримання чергового хабара. Незаконно отримані кошти правоохоронці вилучили. Відносно підозрюваних відкрито ряд кримінальних проваджень.

За словами начальника Костянтинівського міськвідділу міліції Володимира Гончарова, дані особи були виявлені завдяки чітким і спланованим діям співробітників сектору по боротьбі з економічними злочинами.

Фігурантам оголошено про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень, максимальне покарання передбачено ч.4 ст.368 (одержання особою неправомірної вигоди з використанням службового становища, вчинене повторно) Кримінального кодексу України (в редакції до 13.05.2014 р.).

Павло Дьяченко, прес-служба Костянтинівського МВ ГУМВС України в Донецькій області.