Налагодження комунікації між правоохоронними органами, владою і населенням по ліквідації “разліваєк”

11 грудня відбулася чергова робоча нарада щодо покращення комунікації між поліцією, прокуратурою, місцевою владою і населенням.

Від населення була присутня голова Громадської Ради при міськвиконком Л.Мірошниченко, від влади секретар міськради Ю.Разумний та І.Носова — начальник відділу з організаційних, внутрішньополітичних питань та роботи з депутатами, В.Ткачук — керівник костянтинівської прокуратури, Н.Козінцева — начальник Костянтинівського відділення поліції.

Одним з головних питань було — необхідність активізувати роботу по демонтажу та виявленню незаконно встановлених торгівельних кіосків. Було обіцяно, що уже в середу, 18 грудня, почнеться демонтаж інших 11 кіосків, які входять до переліку з 14-х, три з яких вже вивезено.

Також влада пообіцяла прийняти міри по припиненню діяльності чергової “разлівайки” біля храму УГКЦ по вул.Мелітопільська.

Учасники визначилися з інструментами та періодичністю інформування населення про взаємодію між владою та правоохоронними органами щодо безпеки населення, обговорили питання необхідності посилення правової освіти населення міста, налагодження співробітництва з Костянтинівським бюро правової допомоги через громадську раду.

По інформації Костянтинівської міськради.