Нашому поліцейському “світить” 8 років за знущання на вокзалі

За процесуального керівництва Донецької облпрокуратури завершено досудове розслідування стосовно двох поліцейських, які обвинувачуються у перевищенні службових повноважень, тобто в умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень (ч. 2 ст. 365 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що 13 жовтня 2019 року інспектор сектору превенції Костянтинівського відділу Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області та помічник дільничного офіцера поліції сектору превенції Сколівського відділу Стрийського ВП ГУНП у Львівській області, здійснюючи патрулювання на території залізничного вокзалу м. Константинівки, безпідставно застосували фізичну силу до чоловіка, який на пероні очікував на потяг. Внаслідок злочинних дій правоохоронців потерплому спричинено тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відділ інформаційної політики Донецької облпрокуратури.