Новий керівник нової поліції не буде по понеділках зустрічатися з громадськістю

Це був останній брифінг. Бо керівник наших поліціянтів Наталія Козінцева відмовилася проводити традиційні (вже 5 років) зустрічі з громадськістю по понеділках. “Все — тепер ми проводимо такі зустрічі раз на місяць. Наступна — перший понеділок грудня”, — сказала вона.

Але невже всі 5 років це було просто так? Невже чотири її попередники були неправі? Невже цій майданчик плідної співпраці та обміну інформацією тепер не потрібен? Бо раз на місяць — це буде просто статистика. Тобто це нікому не потрібне. Тоді може нехай поліція приходить, як завжди, на Громадську раду, сесії, виконком та звітує?

Сподіваємося, що поліція, як і раніше буде хоча б надавати оперативну інформацію...

А поки що на тижні саме резонансне було

В Іванопіллі на вулиці знайшли труп невідомого. З’ясувалося, це місцевий мешканець, 1951 р.н. який помер від серцевої недостатності.
1 листопада з нижнього магазина АТБ, два громадянина поцупили дороге віскі (знайдені).

До працівників карного розшуку надійшла інформація про те, що 42-річний мешканець Костянтинівки зберігає у своєму домоволодінні наркотичні речовини. Під час обшуку поліцейські виявили та вилучили близько 60 кг канабісу. Проводиться досудове розслідування.

Наївні костянтинівці продовжують попадатися до рук шахраїв

Громадянка по Інтернету заказала собі пальто та перерахувала задаток 1,1 тис. грн. — ні пальто, ні коштів.

Пенсіонеру вечором зателефонувала дівчина, голос якої був схожий з його онукою, та сказала, що передає слухавку слідчому, який повідомив про ДТП, в якої винна онука, та назвав “ціну питання” — 20 тис грн., старик сказав, що в нього є тільки 10 тисяч, побіг в банкомат та перерахував гроші на вказаний рахунок (тільки після цього він зв’язався з онукою та з’ясував, що з нею все нормально).

На даний час поліція більш ретельно розслідує такі справи, бере ухвалу на дозвіл відкриття банківських таємниць та відкриття операторів мобільного зв’язку. Вже встановлено міста, де були зняті кошти по 15 справам. По двом справам вже встановлено особи, готуються справи до суду.

Як завжди поліцейським були надані адреси, де в ларьках торгують “лівою горілкою” в неодноразово наданих активістами місцях. Як завжди — записали, як завжди, можуть перевірити, як завжди можуть скласти протоколи на смішні суми. Якщо б поліцейські були професіоналами (чи сильно цього хотіли) — змогли б вплинути на ситуацію, але... Може, дійсно, ці брифінги поліції непотрібні, щоб було менше сигналів, бо тоді більше роботи?

На “посошок” громадськість (К.Падалка) звернула увагу правоохоронців, що згідно нещодавно ухваленому Верховною Радю закону № 0869 «Про забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального користування» відтепер усі спроби обмежити доступ людей до узбережжя будь-яких водойм в Україні є незаконними. Парканів і загороджень на березі, а також приватних пляжів більше не може бути. Передбачені штрафи за встановлення будь-яких огорож на березі, створені реальні механізми демонтажу будь-яких парканів. Відтепер всі паркани на берегах — поза законом.

А у нас на правому березі Торця, в парку Якусевича розташована фірма депутата міськради В.Хор’якова по перевезенню кислот, паркан від якої виходить прямо до води й не дає можливості вільного доступу до річки. Сигнал прийнято. Подивимося на розвиток подій.

В.Березін