Поліцейські зі співробітниками СБУ вилучили у костянтинівця арсенал боєприпасів

Правоохоронці вилучили в будинку фігуранта 278 набоїв, чотири гранати та запали до них та інше. За даним фактом під процесуальним керівництвом прокуратури триває досудове розслідування.

Співробітники 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь Донецької області) Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях отримали оперативну інформацію про те, що мешканець міста Костянтинівка  незаконно зберігає боєприпаси.

Оперативники Відділу поліції № 2 Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області спільно з працівниками СБУ розпочали проведення оперативних заходів, щодо 51-річного костянтинівця.  

Під час проведення санкціонованого обшуку в будинку фігуранта на горищі правоохоронці виявили 218 набоїв калібру 7,62 мм, 60 набоїв калібру 5,45 мм, два корпуси гранат РГД-5, два корпуси гранат Ф-1, чотири запали до них, два реактивних освітлюючих патрони та ручну димову гранату.
Вибухонебезпечні предмети поліцейські вилучили для подальшого проведення експертизи.

За даним фактом проводиться досудове розслідування за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Поліцейські звертають увагу громадян, які незаконно зберігають вибухонебезпечні предмети та мають бажання добровільно роззброїтися, згідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального Кодексу України вони звільняються від кримінальної відповідальності.

Якщо Ви знайшли вибухонебезпечні предмети або маєте інформацію про тих, хто їх незаконно зберігає, повідомте про це до поліції за телефоном 102.

Краматорське районне управління поліції Донецької області