Як наші студенти грабіжками та крадіжками на дозвіллі займаються

Нещодавно було засуджено по різних справах відразу три студента наших училищ.

За крадіжку отримали по 3 та 2 роки покарання з випробувальним строком на 1 рік студенти першого курсу будівельного ліцею та медичного училища. Хлопець з Костянтинівки 25 вересня 2019 року розбив скло та викрав майно з чужого будинку — чавунну плиту з пічки вартістю 380 гривень 28 копійок. Його затримали пильні сусіди обікраденого будинку. За місцем навчання характеризується позитивно.

Дівчина з Торецьку в червні 2019 року двічі крала у співмешканця ювелірні вироби із золота, які належать, як спадщина після смерті його матері на загальну суму під 9 тисяч грн.

Також відзначився ще один майбутній будівельник. Ввечері 2 травня 2019 року в районі вулиці Леваневського він “діючи умисно, відкрито, з корисливих мотивів, маючи на меті приборкати волю іншого хлопця до опору, наніс йому вісім ударів кулаками обох рук по голові та повалив його на землю. Після чого, продовжуючи свої дії наніс два удари кулаком правої руки по голові у праву сторону, а також правою ногою один удар в спину та лівою ногою один удар в потилицю, внаслідок чого потерпілому були заподіяні: гематома лівого ока, садна губи зліва, садна слизистої верхньої та нижньої губ, які відносяться до легких тілесних ушкоджень та відкрито викрав мобільний телефон «HUAWEI Y6» вартістю 2379 гривень 30 копійок. Після чого з місця вчинення злочину втік, розпорядившись викраденим на власний розсуд... В судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєнні правопорушення визнав повністю та пояснив, що 02 травня 2019 року він відмічав вісімнадцятиріччя, в ході чого вживав спиртне. Гуляв, розрядився телефон, попросив у хлопця відправити смс, однак він йому відмовив. Думав, що потерпілий намагався нанести йому удар, у відповідь почав наносити удари сам. Щиро шкодує про вчинене, просить суворо його не карати. Також додав, що він мешкає разом з мамою і батьком інвалідом 2 групи.

Суд ухвалив: призначити обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки та звільнити від його відбуття, якщо він протягом іспитового строку тривалістю 1 (один) рік 6 (шість) місяців не скоїть нового кримінального правопорушення та виконає покладені на нього судом обов`язки. Стягнути на користь держави за залучення експерта 1570 грн.

По матеріалах Реєстру судових рішень.