Засудили за "референдум" чергову "невинну вівцю"

У Костянтинівському суді продовжуються розглядатися справи та виноситися вироки головам “комісій” так званого референдуму у травні 2014 року. Цього разу суддя Т. Сітніков закінчив розгляд справи № 233/3364/19 та виніс стандартний вирок — визнати містянку, освіта вища, не працює, А.Сєрову винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України (злочин проти основ національної безпеки України, посягання на територіальну цілосність і недоторканість України) та призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років без конфіскації майна. Але на підставі ст. 75 КК України звільнити обвинувачену від відбування призначеного покарання з випробуванням строком на 1 (один) рік, якщо вона протягом визначеного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов`язки. Сєрова головувала у “комісії” у першій школі. Як і всі, вона свідчила, що умовила її на це заступник тоді міського голови С.Астахова.

Обвинувачена беззастережно визнала свою винуватість в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчиненими за попередньою змовою групою осіб. Сторони узгодили покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років, та на підставі ст.ст. 75, 76 КК України із звільненням від відбування покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку на 1 рік. При цьому їй було роз`яснено наслідки укладення та затвердження угоди, передбачені ст. 473 КПК України, та наслідки невиконання угоди, передбачені ст. 476 КПК України. І вона дала згоду на її призначення.

Цікаве, що таких вироків по голів “комісій” у Костянтинівці вже приблизно 30, що більше всіх, навіть таких великих міст, як Краматорськ. Але може у нас більше й було комісій?

Що можна точно сказати, що всі ці нещасні жіночки виконували завдання не тільки особисто заступника мера С.Астахової, а рішення сесії міськради про організацію та проведення референдуму. Тобто самі головні винуватці в цьому досі (скоро вже 10 років!) сидять у своїх кріслах та ще й голосують за призначення самої великої зарплатні керівництву міськради та виконкому у країні! От так покарання...

За матеріалами Єдиного реєстру судових рішень та сайту Костнтинівського суду.