Жінці повідомлено про підозру у скоєнні замаху на вбивство суперниці за допомогою бойової гранати

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури мешканці Луганської області повідомлено про підозру у вчиненні замаху на умисне вбивство (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115  КК України).  

Досудовим розслідуванням встановлено, що вранці 20 червня 2020 року 49-річна жінка приїхала до с. Іванопілля Костянтинівського району. На ґрунті ревнощів до колишнього співмешканця, вирішила помститись його законній дружині. Маючи досвід користування бойовими припасами, зловмисниця встановила біля воріт, що вели до городу суперниці, дротову розтяжку, з’єднавши її з бойовою гранатою РГД-5.

Близько 7:50 власниця оселі вийшла з будинку та на шляху до городу відкрила дверцята, чим привела в дію змонтований зухвалою суперницею вибуховий пристрій.

Свій злочинний умисел, спрямований на протиправне заподіяння смерті потерпілій, луганчанка не довела до кінця з причин, що від неї не залежали, адже вчасна реакція та швидке переміщення на безпечну відстань врятували 55-річну господиню від прямого ураження уламками здетонованої гранати. До медичного закладу її доставлено з множинними осколковими пораненнями обличчя, тулуба, рук і ніг. Наразі досудове розслідування триває.

Але сама постраждала не впевнена у заяві правоохоронців. По її словах підозрювана відкидає всі звинувачення.    

За матеріалами Відділу інформаційної політики Донецької облпрокуратури.