Шевченко в моїй родині

8-го березня Україна святкує День народження великого українського письменника, талановитого митця, художника, відомого на весь світ збірником  «Кобзар»  - Тараса Григоровича Шевченка.

На фото: Цей фоліант — збірку творів Шевченко, яка датована 1914 роком, подарувала музею костянтинівська родина Глушко. Подивіться — може дещо подібне є й у вас?

Вже 200 років це ім’я не сходить  з вуст українців. Саме Тарас Григорович став одним з ініціаторів популяризації унормованої літературної мови. Його плідна праця над удосконаленням та розширенням просторів української мови не канула в небуття. На сьогодні, шкільна програма насичена творами Шевченка, тому всі з дитинства знають та пишаються приналежністю цієї постаті до нашого народу. У Костянтинівці проходитимуть заходи з відзначення 200-річчя Кобзаря, серед яких культурно-масові та просвітницько-виховні. За наказом Президента України цей 2014 рік  - Рік Тараса Шевченка, тому заходи триватимуть в регіоні протягом усього року.

Міський краєзнавчий музей разом з редакцією “Провінції” запрошує всіх мешканців нашого міста долучитись до організації виставки «Шевченко у моїй родині». Пропонуємо до 1-го березня  приносити предмети  пов’язані з життям і творчістю поета, які зберігаються у Ваших родинах, а саме: сувеніри, картини, статуетки, скульптури малих форм, книжки або саморобні вироби. І вже 6-го березня всі охочі зможуть прийняти участь у презентації виставки та перенестись до Шевченківської епохи, пригадати славетні доробки поета. Заздалегідь дякуємо всім небайдужим до спільної справи – популяризації життя і творчого доробку українського поета – Т.Г.Шевченка. Така виставка спрямована не тільки на збереження пам'яті про Кобзаря, а й на патріотичне виховання молоді та культурне збагачення жителів Костянтинівки.
Тел. для довідок 4-20-15

Адміністрація краєзнавчого музею, редакція “Провінції”