Хто є хто в Краматорській районній раді

Ми вже писали, що в цю, поки що нікому не зрозумілу структуру “Краматорська районна рада” увійшли 6 депутатів від Костянтинівки. Але ми вважаємо, що костянтинівці повинні знати що там коїться. Поки що ця рада провела тільки одне своє засідання, на якому було обрано керівництво та депутатів було розбито по комісіях. Зараз обговорюється проект Регламенту та Положення про депутатські комісії.

Запрошуємо наших районних депутатів до висловлювання. Якщо вже вас обрали — спілкуйтеся з виборцями.

Ось хто представляє наші інтереси на районному рівні:

Від партії “ЄС”: Петріщев Олександр Геннадійович, 1977 р.н., директор ТОВ «ВАП БУДІВНИЦТВО», член “ЄС”.

Від “Слуга народу”: Чайковська Алла Петрівна, 1975 р.н., завідуюча ДНЗДО №9 “Оленка”, безпартійна.

Від Оппо-блоку: Кірєєв Євген Миколайович, 1967 р.н., технічний директор ТОВ «Костянтинівський завод механічного обладнання», безпартійний.

Від ОПЗЖ:

— Волобуєва Ганна Іванівна, 1955 р.н., адміністратор Комунального закладу Донецький палац молоді «Юність», член ОПЗЖ;
— Дубінін Олександр Васильович, 1954 р.н., директор Костянтинівської автошколи Товариства Сприяння Обороні України, член ОПЗЖ;
— Панченко Олег Анатолійович, 1962 р.н., директор ДЗ «НПМРДЦ МОЗ України», член ОПЗЖ.

На жаль, вони не розбилися по всіх п’яти депутатських комісіях, щоб боротися за нашу громаду по різних напрямках, а всі осіли у двох:

1. Комісія з питань регуляторної політики, промисловості, транспорту та зв’язку, охорони навколишнього середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, сфери послуг: О.Дубінін, О.Пєтрищев.

2. Комісія з питань соціального захисту населення, освіти, науки, охорони здоров’я, культури, духовності, фізкультури, спорту, молодіжної політики та туризму: О.Панченко (голова), Г.Волобуєва, А.Чайковська.

Сподіваємось, що ці наші депутати внесуть у Регламент те, що можна проводити виїзні засідання сесій та депутатських комісій. Щоб проводили не тільки — там, з того краю району, але й з цього. А ще, щоб взяли приклад з нашої міськради і дозволили депутатам бути одночасно в декількох комісіях.

В.Березін