Район тримається до останнього...

5 лютого на апаратній нараді в Костянтинівської РДА було оголошено про упорядкування та структурні зміни керівного апарату. Згідно Постанови Кабміну від 4 грудня 2019 року вивільнені чи переведені на іншу роботу приблизно 30% від всієї кількості працівників.

Тепер апарат Костянтинівської РДА виглядає так: сектор документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян — завідувач О.Кузнецова; сектор фінансово-господарського забезпечення — завідувач І.Степаненко; відділ ведення державного реєстру виборців — начальник І.МІНОВА; сектор управління персоналом та з питань організаційної роботи — завідувач О.СУХОРУКОВА; сектор з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції — завідувач С.Настобурко; головний спеціаліст з питань інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних — М.Самофалова.

Щодо структурних підрозділів РДА: наразі триває процедура ліквідації управління агропомислового розвитку; управління праці та соціального захисту населення — начальник Г.БАЛАШОВА; фінансове управління — начальник Л.ДУДКІНА; служба у справах дітей — начальник О.ТАРАСОВА; відділ житлово–комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля — начальник С.СІВОВА; відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації — начальник, адміністратор О.СКОМОРОХОВА; відділ розвитку інфраструктури — начальник О.ПШЕНИЧНА; відділ освіти — начальник Н.КОСТОМАРОВА; відділ культури, молоді та спорту — начальник В.КАЗІМІР; архівний відділ — начальник Т.БАХТІНА; головний спеціаліст з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи — головний спеціаліст І.МЕДЯНСЬКИЙ.

Нагадаємо, що восени Костянтинівського району, скоріше за все, вже не буде — будуть ОТГ.
Керівництво району звертається до співробітників: “У зв’язку з тим, що чисельність апарату зменшена, роботи багато, треба один одного поважати. Бо значно збільшується у кожного посадових обов'язків”.
“Ситуація непроста. Напруження триває. Хотілося б, щоб зарплатня була така сама, як навантаження та відповідальність, що лягають на плечі кожного, — відмітив заступник голови Костянтинівської РДА О.Ісаков. — Не секрет, що за січень я отримав зарплатню 6,122 грн. Жити треба економно. Треба протриматися”.

Власн. інф.