Незрозуміла “атака поліціянтів”

«Якщо ще раз хтось буде провокувати співробітників на якісь погані дії, або просто ображати поліцію, більше ми брифінги проводити не будемо, - почав зустріч з громадськістю т.в.о. начальника Бахмутського відділу поліції підполковник Я.Меженний. - Пане Березін, я звертаюся до Вас та громадянки Олійникової. Навіщо ви, коли Козінцева проводила брифінг у Костянтинівці поставили перед неї пляшку з горілкою та сфотогрофували?».

Ох, як ми сміялися! Отак шановного і досвідченого Ярослава Євгеновича легко хтось ввів у оману, що костянтинівська активістка Светлана Бувайло “працює під мою, та Олійникову дудку”! Він просто не знає Світлану Анатоліївну, яку просто неможливо “упорядкувати”. А ще це вже третя, чи четверта її отака “покупка та демонстрація пузиря самогону” перед різним керівництвом Костянтинівської поліції. До речі, Н.Козінцева в очі не бачила Олійникову — не зрозуміло, при чому тут бахмутська активістка?!
Ми вже писали про якійсь мимохідний постійнодіючий обман від наших правоохоронців. Вони, м’яко кажучи, брешуть, самі цього не помічаючи. Тобто — костянтинівська поліція обманула, що за весь 2019 рік було всього три скарги на їх роботу (найкраща в області!), потім обманула, що у новорічну ніч не було спроби ртутного отруєння, і тут - про те, що це я з бахмутянкою виставив пляшку самогону. Може це така наступаюча тактика? Але навіщо? Ми ж завжди готові співпрацювати, незалежно від ситуації. Начальники приходять та уходять, а нам тут жити та боротися проти лівих цигарок, горілки та іншої отрути.

«Я Козінцевій вірю!» - відповів на наше спростування керівник Бахмутської поліції. Ну добре. Отака у нас співпраця, сміх та й годі!

Знищують останні дерева

9 лютого Костянтинівська поліція зафіксувала факт порубки зелених насаджень в районі шламонакопичувача Хімзаводу. Було затримано двох мешканців, вилучено автомобіль та бензопила. Ведеться слідство.

Бахмутська поліція займається костянтинівськими цигарками

По скарзі на продаж лівих цигарок у Костянтинівці — виїжджала група Бахмутського відділу поліції та провела відповідні заходи - склала протоколи по 156 статті (Порушення правил торгівлі). Матеріали направлені до суду на прийняття штрафних санкцій.
«Ясна річ, - сказали бахмутські поліцейські, - як тільки ми склали протокол на один кіоск, інші швиденько прикриваються».
Нам пообіцяли взяти на контроль незаконну продаж цигарок в Костянтинівці, які дешевше 35 гривен (розрахунок ми приводили у минулому числі “Провінції”).

Коли не вбити собаку не можна

На наш запит по жорсткому поводженню з тваринами у Костянтинівці нам була надана інформація, що з 2017 року по теперішній час працівники поліції з метою знешкодження тварин тричі застосовували вогнепальну зброю.

5.05.2017 року і 5.07.2017 - щоб не постраждали громадяни та працівники поліції були знешкоджені тварини, що покусали господаря та дитину.

7.09.2019 р. - за повідомленням громадянки виїхала слідча оперативна група та побачили потерпілого з рваними ранами на обличчі на якого нападав собака породи ротвейлер. Працівники поліції намагалися гумовою палкою відштовхнути собаку, але вона почала кидатися і на них. Згідно Закону України про національну поліцію собака був ліквідований.

В.Березін