Обладміністрація презентує Костянтинівський індустріальний парк

В січні  на сайті ДонОДА зявилася кольорова презентація “Створення індустріальних парків на Донеччині: що зроблено у Лимані, Костянтинівці та Маріуполі», де говориться, що в цих містах тривають роботи зі створення індустріальних парків:  «Лиманський», «Техносіті», «АзовАкваІнвест».

Індустріальний парк – це територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвинутою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на навколишнє середовище.

Інформація про індустріальний парк «ТехноСіті» в нашому місті:

Пріоритетними напрямками діяльності учасників індустріального парку є виробництво автомобільних запчастин та комплектуючих; машинобудування в галузі енергетики; легка промисловість та збірка побутової техніки; утилізація комп’ютерної та електронної техніки. Загальна площа - 34,02 га. У 2020 році проведено конкурс з вибору керуючої компанії, переможцем якого стало КП «ЕЛІТ-СКЛО». Між Костянтинівською міською радою та керуючою компанією укладено договір про створення та функціонування індустріального парку «Техносіті».

Інформація ДонОДА.