Коли почалась Друга світова війна?..

На сайті Костянтинівської міської ради за підписом Давидова і Розумного з’явилася фраза: «22 червня виповнюється 79 років з початку Другої світової війни».

«Цей історичний дискурс достойний Нобелівської премії. Усьому світові відомо, що Друга світова війна почалася першого вересня 1939 року Німеччиною, а 17 вересня 1939 р. Радянський союз вступив у Другу світову війну на стороні Німеччини. Керівники Костянтинівки цього факту не знають».

Цей запис в Блог на сайті «Провінції» був зробленний  нашим читачем під ніком Yaroslav у понеділок, 22 червня, о 10.45. А вже о 22.08 був доповнений коментарем:

«Невігласи схаменулися і прибрали цю позорну фразу. Втім, у День Скорботи вони не згадали, що Радянсько-німецької війни НІКОЛИ б не сталося, якби німецькі танкісти, льотчики і хіміки не тренувалися б на радянських полігонах. Війни б не сталося, якби німецькі літуни, які рівняли з землею британські міста, не жерли б радянські хліб і сало, а баки не заправляли б радянським пальним, наданим Сталіним. Війни не було б якби Сталін не укладав з Гітлером Пакт Молотова-Ріббентропа. Війни не було б якби не параноїдальна мрія більшовиків про світову революцію, якою до самого 22 червня 1941 р. марили всі радянські газети. І тоді не було б мільйонних жертв».

Але ще додамо, що в країні-агресорі, яка веде війну проти України, глава РПЦ «сердечно привітав» росіян з днем нападу Німеччини:

«Со знаменательным, скорбным, но одновременно торжественным днём всех вас сердечно поздравляю».

Власн. інф.