Дистанционное обучение — каково оно?

В условиях карантина и дистанционного обучения родителям, особенно работающим, приходится очень тяжело. И хорошо, если сами родители знают предмет — легче чаду объяснить тему — что же задал учитель выучить и как это решить.

Листингом этого чата с нами поделилась молодая семья с двумя детьми, в которой батько демобилизованый АТО-шник, мама — хорошо знающая украинский и английский; оба — дома.

Сама переписка родителей в чате — народное творчество, наглядно, как нам кажется, отображающее, — каково же оно дистанционное обучение. Да и юмор, в условиях карантина, лишним не будет.

Хто себе впізнав, мовчить!

Дистанційне навчання. Батьківський чат
у Вайбері

Вчителька: Доброго ранку, батьки! Домашнє завдання на сьогодні:
Прочитати і переказати оповідання «Як білочка й їжачок ходили до сімейного психолога», ст. 43-64. Виписати основні тези.

Математика — всі приклади і задачі зі сторінок 83-124.

Природознавство — не забуваймо вести журнал погоди! Прохання не лише відмічати опади, а й вказувати їх кількість і точну годину, напрямок та силу вітру (вимірювати, облизавши пальця та виставивши його у вікно), а також зробити глобус з папьємаше і відмітити на ньому всі столиці світу.

Англійська — написати твір на тему: “Economical problems in the third world countries”.

Доречі, вчитель музики передає привіт і просить записати відео, на якому ваша дитина співає партію з “Аве Марія”.

Мама Віті: Люди, ви ж в курсі, що наші діти в 2 класі! Який глобус? Які тези? Яка Марія? Ви подуріли?

Тато Васі: ідіть у дупу!

Мама Тані: хамло! Не дивно, що ваш Вася весь час на дітей плюється! Моя Танюша все виконує з задоволенням. Оскільки через карантин вона не відвідує уроки фехтування і макраме, карате і танці, в неї з’явилося багато вільного часу, тому задавайте ще щось для додаткового опрацювання!

Мама Злати: Все! Моя домашня школа закривається. Я завтра виписую своїм малим дятлам дипломи і буде випускний. Видаліть мене з цього дурного чату.

Мама Петі: хто вже читав те оповідання про білку і їжака? Що той сімейний психолог їм порадив? Бо я зі своїм Олєжкой розведусь скоро. Ми вчора ледь не побились через ці грьобані уроки. Цей валянок не знає, що в прикладі спочатку виконуємо множення, а тоді додавання, якщо додавання не взяте в дужки!

Мама Олі: а я, наприклад, не розумію, чому не можна всіх дітей закрити на період карантину в школі? Я б з радістю їм 4 рази на день носила їсти.

Мама Петі: Підтримую!

Мама Віті: Підтримую!

Мама Тані: Дурний жарт! На дворі гуляє страшний вірус! Невже ви ризикнете здоров’ям ваших дітей?!

Мама Олі: В мене 6 дітей. Я готова ризикнуть всім! Чоловік почав в магазин ходить без маски і просить людей покашляти на нього, в надії, що захворіє і його покладуть в лікарню, подалі з цього дурдому. І знаєте шо? Я його навіть не засуджую!

Вчителька: Мама Олі, ще раз прошу, перестаньте підкидати ваших дітей на поріг школи, а сама бігом втікать. Від цього директор наш навчальний заклад швидше не відкриє!

Мама Каті: Шановні батьки, візьміть до уваги методику, яка допомагає мені знімати стрес в цих екстремальних умовах: щовечора я випиваю бутилку вина, самоізолююсь в шафу і кричу в подушку.

Тато Васі: Ще раз кажу, ідіть всі в дупу з цим навчанням і з цим чатом! В мого сина вже око сіпається від ваших завдань. Ми їх робить не будемо!

Тато Руслана: Дружбан, я з тобою солідарєн. Я малому купив тройко поросят, хай вирощує. А то цей грьобаний карантин не ясно на скільки затягнеться, а глобуса на хліб не намажеш.

Мама Тараса: Як здать дитину в дєтдом, щоб про це ніхто не узнав?

Вчителька: Для батьків Тараса в сотий раз повторюю: це не Гугл, це батьківський чат! Ви минулого тижня тут рецепт пасок шукали всю ніч, а в мене телефон пенькав!

Мама Тараса: Ізвіняюсь! Як невдобно вийшло.

Мама Іри: Моя іра молодець вона вже все зрабила поставите ій піять бо вона все зрабила вже.

Вчителька: Іро, віддай мамі телефон! І не бери без дозволу! Що це за неподобство?!

Мама Тані: Свєта, які ж в Танюшиному класі дебільні батьки і вчителька!

Мама Тані: Ой! Помилилась чатіком!

Мама Тані: То я мала на увазі клас з фехтування...

Тато Васі: Іди в дупу!

Вчителька: Роботи здати до 17:00.

Мама Тані: Буде зроблено! Дякую за вашу працю! Гарного дня!

Мама Каті: я піду знову покричу в подушку...
1 година ночі.

Мама Тараса: як постійно бухать і не казаться п’яною?... Ой, я шо опять не туда написала? Ізвіняюсь!