Синьоокий Вересень, здрастуй!!!

Перший крок до школи, перші вчителі, перший дзвінок. День, сповнений метушні, хвилювання, підготовці до навчання. Маленькі дітки, красиво вдягнені, всі з квітами, з нетерпінням чекають початку свята. Батьки з фотоапаратами, аби завіковічити такий момент.


Першого вересня подвір’я школи № 3 наповнилось гучними, веселими піснями, дзвінким дитячим сміхом, святковою метушнею її жвавих, щасливих господарів. Школа в цьому році зустріла 80 нових учнів. Їх прийшли привітати вчителі, мами, татусі, бабусі, дідусі, депутат міської ради Іван Козлов, представник виконавчої влади Любов Дубініна, голова ради школи Олександр Лосєв та інші. Свято розпочалося урочисто – зі співу державного гімну України та здіймання у небо синьо-жовтого прапора. Пролунали вітання депутата міської ради, відмінника освіти України, директора школи Валентини Павлюкової. Учасниками дійства також були старшокласники, які співали, читали вірші для «першаків».

За традицією День Знань в цій школі базується на використанні виховних етнотрадицій українського народу. Тому свято прикрашали барвисті українські віночки, рослинні символи України - верба, калина, дуб.

Не забули згадати й про історію визволення Донбасу та покласти квіти до меморіалу воїнів-визволителів, яким присвятили свою пісню вчитель музики Віталій Пузіков, вчитель математики Володимир Смірнов, учениця 9-Б класу Лідія Кравцова.

Кожна людина починає свій життєвий шлях з пізнання світу, але саме в школі для цього існує система освіти, хороші вчителі, де планомірно і протягом часу вкладають в дітей все найкраще. За 12 років діти зможуть засвоїти всі галузі знань. І в школі № 3 пролунав перший дзвінок, який покликав всіх на урок. Був покладений початок навчання в цьому році.