Я — випускник Костянтинівського аграрного коледжу

Про навчання саме в цьому коледжі я дізнався від свого товариша і впевнений, що цей навчальний заклад – кращий в області за рівнем підготовки спеціалістів, і я не помилився. Тож не шкодую, що сюди поступив. «Агроном» – це важлива професія у наш час в нашій країні.

Навчання в коледжі вважаю найщасливішим періодом свого життя. Тут я пізнав всі особливості студентського життя: і недоспані ночі, і певний кураж, коли за короткий проміжок часу потрібно дуже багато всього зробити, але воно того варте. І ті практичні навички й теоретичні знання, які я здобув, дуже знадобилися в моєму житті.

Від предмета до предмета, від сесії до сесії відчувається, як поглиблюються твої знання, розширюється світогляд, удосконалюються культурні звички. Цьому сприяють багата навчальна і спортивна база коледжу, висококваліфіковані викладачі, які намагаються внести нас у світ найновіших технологій і ідуть назустріч студентам, що створює обстановку доброзичливої співпраці і чіткої організованості.

В цьому році я закінчив коледж, отримав диплом з відзнакою і мене охоплює відчуття ностальгії. Ностальгії за хорошими і цікавими людьми, які мені допомогли у пізнанні нового. Три роки я мешкав у гуртожитку і як був вільний час, я відвідував секцію з волейболу. Ця гра мені дуже подобається через колективізм і товариство. Заняття з волейболу проходили цікаво, тренувальний процес був насиченим і динамічним. Командою коледжу ми брали участь у різних змаганнях: районних, міських, обласних, всеукраїнських зональних і фінальних, де посіли почесне п’яте місце.

Тому дякую вам, шановні викладачі, за терпіння і розуміння. За неперевершене натхнення в цьому шаленому квесті за новими знаннями. За можливість розширити межі свого розуміння, і , навіть за те, що побував у Парижі, де відвідав Аграрну виставку сільськогосподарської техніки і тваринництва. «SIMA 2019».

Особливо хочу подякувати своїм одногрупникам, хлопцям, з якими грав у волейбольній команді, куратору групи та тренеру команди. Я сподіваюсь, що ми будемо і надалі продовжувати спілкуватись і товаришувати, ділитись успіхами один з одним.

Сподіваюся, що мій шлях до знань і спортивних досягнень продовжать дуже-дуже багато нових студентів, що прийдуть на навчання у «Костянтинівський коледж Луганського національного аграрного університету.

Випускник ВСП «Костянтинівський коледж ЛНАУ» Руслан Сизий.