На Різдво серед мирян з’явилися Марія, Йосип, Христос

На день Різдва незвичайне, зворушливе театральне дійство побачили парафіяни Свято-Миколаївського храму УГКЦ, що в нашому місті по вулиці Мелітопольській.

Львівський молодіжний театр “САД”, який приїхав до нас вже шосте Різдво поспіль, зобразив готель у Віфлеємі 2021 рік тому, де вже немає місць, бо багато гостей приїхало на перепис малят. І ось з’являється Йосип з Марією та їм вже немає місця. Але вагітній треба народжувати, і вони йдуть у хлів. І далі — те, про що люди говорять та співають стільки років.

Породілля з Йосипом та немовлятком примощуються на лавці поряд зі всіма присутніми у храмі. Дійство продовжується та непомітно переходить у чудовий концерт з колядками, щедрівками, сучасними піснями (Кузьми Скрябіна “Наше Різдво”). Що ви хочете — це Львів, культурна столиця України. Треба чесно визначити, що їм ближче Відень... Але вони приїхали сюди, - де, перш за все, відвідали хлопців на передовій.      

Окрім парафіян, отримали велику насолоду від зустрічі присутні учасники АТО, депутати міськради, представники ГФ "Гайдамаки", ВО "Свобода", журналісти, мешканці міста.

Власн. кор.