Чи варто купувати PS4 у 2022 році: Плюси та мінуси дев'ятирічної приставки

Придбання ігрової консолі це дуже хвилюючий момент і саме тому більшість геймерів стикаються з проблемами саме у цьому процесі. Не дивлячись на те що на ринку не так багато приставок – обрати ту саму з кожним роком стає дедалі складніше.

Зовсім нещодавно компанія Соні запустила у продаж свої новесенькі PlayStation 5 і звернула увагу всього світу на свою новинку. Водночас консолі минулого покоління від Соні помітно втратили у ціні, то ж їх придбання стало ще більш вигідним.

Але чи варто звертати увагу на консоль якій вже 9 років і чи варта вона своїх коштів? Розберімось!

Які плюси та мінуси чекають на вас при використанні PlayStation 4

Консолі компанії завжди славилися неймовірно довгою підтримкою. Навіть коли PlayStation 5 вже у вільному продажу компанія Соні продовжує підтримувати сервери PlayStation 3 що вже про щось говорить.

Однією з особливостей консолей є те що їх неможливо апгрейдити, вірніше не можна було раніше. Два останні покоління консолей від Соні мають усе що необхідно для апгрейду, саме тому PS4 ще може запускати відносно нові проекти.

Думаючи про те чи варто купувати PlayStation 4 у цьому році вам перш за все необхідно розглянути усі плюси та мінуси такого придбання. А ми своєю чергою готові вам у цьому допомогти.

До безперечних плюсів PlayStation 4 ми з усією відповідальністю можемо віднести:

  • Ціна

Завдяки виходу нового покоління консолей від Соні – вартість приставок минулого покоління дуже сильно знизилася. Це дає змогу придбати консоль минулого покоління майже усім геймерам.

Річ у тім що консолі компанії Соні дуже важко назвати доступними з точки зору ціни, тому таке здешевлення стало дуже гарною можливістю придбати консоль для тих хто не готовий витрачати великі гроші на розваги.

Також завдяки низькій ціні придбання PlayStation 4 стало гарним варіантом для тих хто лише хоче почати своє знайомство з консольним геймінгом, адже таке знайомство буде коштувати дешевше ніж комплектуючі для ПК.

  • Ігрова бібліотека

За більше ніж 9 років ігрова бібліотека PlayStation 4 дуже виросла. Серед проектів які доступні на цій консолі є як ААА проекти які виходили майже на всіх платформах, так і ігри які вийшли тільки на PlayStation 4. Тож якщо ви вже давно хочете пройти один з ексклюзивів компанії, але не мали змоги це зробити через те що грали на ПК – зараз саме час придбати консоль по зниженій ціні та пірнути з головою в ігрові світи від Соні.

  • Великий вибір консолей

Створюючи PlayStation 4 компанія Соні вирішила не поступатися своїм традиціями та випустила одразу три варіації в одному поколінні. Випуск нової консолі від компанії Соні відобразився на цінах на всі варіації PlayStation 4, тож у вас є одразу три варіанти консолі які ви можете придбати.

Таким чином, ті гравці які не беруть участь у гонитві за найкращою графікою можуть придбати PlayStation 4, у той час ті геймери яким важливо розширення та швидкість роботи консолі можуть придбати PlayStation 4 Pro.

Консолі минулого покоління від Соні мають багато плюсів, але й без мінусів не обійшлося. Враховуючи те що компанія вже виправила усі апаратні помилки, залишається лише проблема з безпосередньо придбанням самої консолі.

Компанія Соні вже не випускає нові PlayStation 4 і саме тому всім охочим доводиться купувати консолі з рук. Вірогідність бути обманутим під час такої купівлі теж велика, але ви можете убезпечити себе і свої кошти відвідавши інтернет-магазин б/в приставок Retromagaz.

В нашому каталозі ви можете придбати консолі PlayStation 4 по найкращій ціні з гарантією. Таким чином обравши наш магазин ви можете придбати омріяну консоль по дуже приємній ціні не ризикуючи при цьому отримати “кота у мішку”. Ми ретельно перевіряємо кожну консоль, тож обираючи нас ви обираєте найкращі ціни та консолі які прослужать вам ще багато років.