Вітаємо рідну Костянтинівку з великим Ювілеєм!

Вітаємо рідне місто з великою подією, значним ювілеєм -150-річчям! Бажаємо усій великій та дружній сім’і костянтинівців здоров’я, благополуччя, натхнення у малих та великих ділах! Хай кожне посіяне зернятко добра виростає в потужні колосся успіху та взаємодопомоги. Допомоги людям похилого віку, тваринам, хворим та потребуючим уваги, дітям з особливими потребами,  обдарованим дітям, як однієі из ступенів інклюзіі, що теж потребують на адаптацію навчального та соціального середовища к своїм підвищеним можливостям. 

Наше місто прифронтове, але воно живе повноцінним життям, народжує дітлахів, розвивається, прагне самого кращого.

У цей день хочеться виразити особливу вдячність міському голові виконкому, меру нашого міста Давидову Сергію Дмитрійовичу за чуйність, за допомогу в таких важливих ділах, як підтримка обдарованих дітей, за неоціненний внесок у  професійне становлення молоді міста! За конкурс піаністів Cesar  Franck у столиці Євросоюзу, Брюсселі, куди ми мали змогу поїхати за запрошенням журі, і де Діана Стогнушенко ввійшла в трійку переможців , стала Лауреатом III премії   і отримала президентську нагороду .

Хочу подякувати усім, хто прямо чи опосередковано багаторазово і багаторічно підтримував дітей нашого міста, в тому числі і молодих музично обдарованих дітей Костянтинівськоі школи мистецтв, яка відома своїми лауреатами практично у всіх містах України, а також у країнах ближнього та дальнього зарубіжжя.

Ми дуже вдячні Ізмайловій Наталлі Миколаївні та Пахомову Олександру Васильовичу за постійну міцну  моральну та матеріальну підтримку, які завжди надавали впевненості , заступнику голови виконкому міста - Василенко Віктору Володимировичу, нашим добрим друзям - Таслицькому Ігорю Мироновичу, Ганночці Ігорю Вадимовичу, Куліку Олександру Олександровичу, Черткову Сергію Івановичу, Шапрану Юрію Володимировичу, Толстову Олегу Івановичу, Перової Ларисі Іванівні , і всім тим меценатам, хто приймає та завжди буде приймати участь у долі кожної окремої дитини і звісно Управлінню культури, молоді та спорту Костянтинівської міської ради.

Я вітаю усіх наших зірочок, гордість нашого міста і талановиту щиру україночку,   свою наполегливу ученицю Діану Стогнушенко, яка ввійшла в новий навчальний 2020-2021 рік з новою перемогою у міжнародному конкурсі молодих піаністів на батьківщині Ф.Шопена, що відбувся під патронатом Всесвітньої асоціації викладачів фортепіано Польща і Instytut Sztuk Muzycznych w Cieszynie Сілезького університету в Катовіце, де пройшов перший Міжнародний конкурс фортепіано 2020 онлайн, призначений для піаністів всіх національностей до 25 років. Вона отримала Silver Awards - Срібну нагороду у своїй віковій категорії. Для конкурсу у Польші Діана грала "Концертний парафраз " Дж. Верді-Ференц Лист і твори відомого на весь світ нашого земляка Сергія Сергійовича Прокоф’єва.

Я вітаю усіх своїх талановитих учнів, з якими ми робимо єдину справу, багато з котрих вже стали дорослими, красивими та успішними людьми. Свою малечу, яку батьки довірили нам для зустрічі з прекрасним, свій найкращий  клас найталановитіших, наймотийованих, найпрацьовитих дітей у світі, про яких завжди розповідаю з радістю та гордістю , і дякую богу за зустріч з ними.

Безліч людей питають, відкіля у вашому місті , зокрема в вашій школі мистецтв стільки обдарованих дітей? У вас що повітря таке особливе, чи клімат Швейцарський? Мабуть вони праві, все залежить від клімату міста, клімату Управління культури та спорту , яке вже багато років очолює Хоменко Ольга Олегівна, школи мистецтв, тієї аури, що кожен день створюють для учнів та вчителів фахівці-професіонали, які закохані в мистецтво та в життя школи і міста, а ще флагмана, який завжди є головним порадником і натхненником, - директора та голову школи мистецтв, яку знає вже вся  Україна і весь світ - Олега Андрійовича Кошкина!

Ще раз вітаємо рідну Костянтинівку з великим Ювілеєм! Хай у нас буде все гаразд і навіть ще краще!

Викладач-методист ПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв Лариса Бондаренко.