Як зіпсували свято районному керівництву

22 грудня, перед початком останньої в цьому році, звітної сесії Костянтинівської районної ради, коли депутати вже розсілися по своїх місцях, всі побачили, як в залу увійшла жінка похилого віку. Вона спокійно, з посмішкою, стала роздавати депутатам якісь папірці. Ще було незрозуміло - що ж вона роздає, як депутати й представники районного керівництва стали хвилюватися і кричати, що її треба затримати, викликати поліцію, притягнути до відповідальності за поширення наклепницьких відомостей, образу та інше.

Особливо буяла в цьому депутат райради Ольга Федорова (директор СТОВ «Врожай»): “Мы знаем человека 20 лет и не допустим распространение про него всякой гадости». Ага, ось воно що, зрозуміли ми - роздавали якісь жахливі листівки, що підривають авторитет голови райради О.Оносова.

Але, як виявилося, на листівці написано, що він "голова ради", притягнений за Вчинення корупційного правопорушення ч.2 ст.172-6 КУпАП (про це ми і прокуратура вже повідомляли). Єдине, що на фото стоїть слово "Корупціонер!".

Ну так за законодавством громадяни мають право оцінювати обраних керівників органу самоврядування на свій розсуд. Ось, навіть, Європейський суд з прав людини прийняв рішення, що городяни мають право назвати свого мера кім завгодно - і це не буде образа, тому що це не просто публічна особа, а представник влади, який завжди може через ЗМІ та на зустрічах з виборцями пояснити, спростувати звинувачення. Правозахисники пояснюють, що це як боксер - знав, що виходиш на ринг, що отримаєш "під дих", так чого дивуватися (нагадаємо — О.Оносов колишній боксер)? Ідеш в політику, тим більш оплачувану з бюджету, будь готов до всіляких поворотів.

Але присутні в залі були іншої думки, вони склали звернення в правоохоронні органи з вимогою завести на представника "Батьківщини" кримінальну справу. До речі, жіночка попередньо зареєструвалась, як представник цієї політичної сили.

Звичайно, незважаючи на привітання з успішним закінченням року і з набуттям наступного від самого А.Оносова і голови райадміністрації Н.Вініченко, святковий настрій їм було зіпсоване. Тим більш, що це була сесія звіту О.Оносова про виконану роботу.

В.Березін