6 дітям з Констянтинівки вручили ключі від квартир

20 грудня у Краматорську пройшла урочиста церемонія вручення ключів дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа від житла, придбаного за рахунок субвенції з обласного бюджету бюджетам міст Костянтинівки, Краматорська, Покровська, Лимана, Мирнограда, Добропілля, Селидового, Добропільського, Бахмутського, Покровського, Слов'янського, Мар’їнського, Волноваського районів, Олександрівської та Черкаської ОТГ на умовах співфінансування 50/50.

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко звернувся до присутніх з вітальним словом зазначивши, що взяті зобов’язання на 2019-й рік перед дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, Донецька обласна державна адміністрація виконала. Не залишаються поза увагою і дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ). У 2019-му Донеччина отримала субвенцію з державного бюджету у сумі 79 млн гривень на виплату грошової компенсації та придбання 204 одиниць житла. Загалом за умов співфінансування з обласного та місцевих бюджетів за цією програмою протягом року було придбано 120 квартир та будинків.

За цією програмою 6 дітям з Костянтинівки очільник області Павло Кириленко та міський голова Сергій Давидов в святковій обстановці вручили ключі від квартир.

За інформацією сайта Костянтинівської міськради