О военном положении и ситуции на Азовье

Выдержки из высказываний официальных лиц, наших друзей в социальных сетях интернета и классика советской литературы

Олександр Куць, голова Донецької ОВЦА:

28 листопада о 9-й годині на Донеччині та ще в дев’ятьох областях України, згідно з Указом Президента №390 буде оголошено воєнний стан.

Це, фактично, не вплине на життя цивільного населення, оскільки Президент свідомо включив до свого Указу лише кілька заходів із 24-х можливих, передбачених Законом «Про правовий режим воєнного стану».

Більшість заходів, які будуть реалізовані в рамках воєнного стану, стосуються Збройних сил України, Нацгвардії, СБУ, МВС та координації дій між ними. Зокрема буде:

— організована протиповітряна оборона важливих державних об’єктів, об’єктів критичної інфраструктури, іноземних дипломатичних представництв тощо;

— проведені заходи з ЧАСТКОВОЇ мобілізації, організовані та проведені навчальні збори з резервістами оперативного резерву - у необхідних обсягах.

АЛЕ! Під час дії воєнного стану НЕ ПЛАНУЄТЬСЯ заходів конфіскації автотранспорту та іншої власності, примусової трудової повинності, розквартирування особового складу у приватному житлі тощо. Деякі заходи, наприклад, введення комендантської години, обмеження торгівлі спиртними напоями можуть бути реалізовані, але лише у випадку оперативної необхідності у разі загострення ситуації. Не зміниться й порядок перетину блокпостів: для цього, як і зараз, потрібен буде лише паспорт.

Звертаючись до кожного жителя Донеччини, хотів би сказати: ситуація в області повністю контрольована. Зберігайте спокій. Не збирайте й не розповсюджуйте фейки та плітки, довіряйте лише офіційним джерелам інформації. Усе буде добре! Усе буде Україна!

Александр Билинский, Горловка:

Разъясните, кто в курсе. При военном положении: Можно ли Медведчуку летать в Россию напрямую из Борисполя? Можно ли Генпрокурору не тайно летать с супругой на Сейшелы на недельку? Можно ли главе СБУ прослушивать телефоны Юли, Бени, Володи, Анатолия, Славика и остальных? Можно ли отзывать из Лондона юных стартаперов - бывшего главу администрации Ложкина и экс-главу Нацбанка Гонтареву?

Можно ли юных глав НАБУ и САП призвать на фронт, а на их место указом президента поставить надежные кадры? Можно ли Авакову постить в Инстаграмме красивые фоточки с отдыха? Если можно, то хорошее военное положение. Я за!

Олександр Сосницький:

Тут спитали: поясни ситуацію в Україні на зараз. Пояснюю: сусідам відрубують щупальця, що підтримували п'яту колону в Україні. Я ж неодноразово казав: вибору між проросійським і проукраїнським президентами не буде. Буде між проукраїнським і проукраїнським.

Александр Славянец:

Наших моряків, яких захопили орки, загрожує до 6 років ув'язнення. Це стаття 322 ч.3 КК РФ. Зараз їм обирають запобіжний захід у мордорському суді. І я впевнений, що це буде утримання під вартою. Жоден з сепарів, які вже засуджені у Слов'янську за тяжку статтю 110 ч.2 не отримав реального строка, тільки умовний. Коли ми вже станемо адекватними?

Виктор Шендрик:

Стало быть, мы теперь в положении…

Сергій Свириденко:

Вже більш доби, читаю ленту! Слідкую за подіями, читаю "б..дей" також! Тут багато тих, хто не піде воювати "за власть бариг". А я піду! І в другий раз і скільки треба! Але за своїх кабанчиків! Бо вони в мене є! А в вас довб...обів нема! І ніколи не буде! Бо вам "баригі "заважають жити по людські! І Майдану не буде, це ви точно підмітили, бо в кого нема кабанчиків, той і майдан не збере! Бо "баригі" не дозволять". Короче: пішли ви ..., зрадофіли! P.S. Я навмисно зараз не казав про патріотизм!

Михаил Зощенко:

Сегодня, папаня, не ходите на улицу — ожидается облава на седых и рыжих...

Читайте в следующем номере:

«НОВОЕ НАСТУПЛЕНИЕ ПУТИНА НА УКРАИНУ»

Пророчество, уже однажды оказавшегося провидцем, нашего земляка, около 30 лет живущего в самом сердце Америки, Владимира Зайчикова.