Костянтинівські спортсмени досягли нових рекордів у вересні

За минулий тиждень вихованці Костянтинівської федерації боксу і кікбоксингу прийняли участь у двох спортивних подіях.

З 17 по 21 вересня 2019 року в м. Селідово проходив Відкритий Чемпіонат Донецької області з боксу серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н., юніорів та юніорок 2004-2005 р.н. на призи Заслуженого майстра спорту В.В. Мірошниченка.

У турнірі взяло участь 184 боксери, які приїхали з 20 міст Донецької та Дніпропетровської областей. Результати команди Костянтинівської федерації боксу і кікбоксингу: 3 золотих та 1 бронзова нагорода. Відзначемо вдалий виступ Богдана Безуглова, який свій фінальний поєдинок завершив достроково і був нагороджений кубком.

З 21 по 22 вересня в місті Курахове на базі спорткомплексу «Олімпійський» відбувся відкритий Кубок Донецької області з кікбоксингу WAKO серед юніорів, юнаків, дівчат 2003-2012 років народження, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Змагання зібрали 220 учасників. Костянтинівські спортсмени здобули 1 золоту, 3 срібні та 2 бронзових нагороди. Яскраво дебютував Романов Віктор (вагова категорія 57 кг 2003 р.н.), який впевнено виборов перше місце.

А з 23 вересня вихованець Костянтинівської федерації боксу і кікбоксингу Джалілов Закаріа в складі збірної Донецької області прийме участь в Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків в м.Маріуполь.

27-28 вересня в м.Краматорськ відбувся турнір боксу, присвячений Дню міста та дню машинобудівника. В цих змаганнях вихованці Харькіна Дениса та Прихно Артема завоювали 4 золотих та 6 срібних нагород.

Вітаємо наших спортсменів і бажаємо подальших успіхів!

Костянтинівська міська федерація боксу і кікбоксингу