Чому Костянтинівка споживає води більше Краматорська?

У п’ятницю, 18 червня, прес-служба Донецької ОДА опублікувала інформацію стосовно недавньої відсутності води в Костянтинівці та прилеглих до неї містах, а також про проблеми з водопостачанням в області загалом.

В тексті цієї статті зазначається, що: “Проблеми з водопостачанням виникли у низці міст Донецької області через підвищення обсягів споживання води у зв’язку зі спекотною погодою та з аварійним станом Другого Донецького водопроводу”.
Ну так то, вибачте, і верблюду зрозуміло, що якщо спекотно, то і п’єш води більше.
А також, таке:

“У зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря і встановленням спекотної погоди, з 10 червня відбулося збільшення водоспоживання населеними пунктами, а саме по крупним містам воно склало: м. Слов’янськ – 18,2 тис. м3/добу, м. Краматорськ – 14,4 тис. м3/добу, м. Дружківка – 15,4 тис. м3/добу, м. Костянтинівка – 22,4 тис. м3/добу.”

Ось тут цікаво — чому це нещасна Костянтинівка споживає води більше Слов’янська чи Краматорська?
Але у минулу п’ятницю, як наочний приклад безладдя у водному господарстві міста, десь у 5-й ранку рвонув 400-міліметровий магістральний водогін.

“Прорвало трубу з боку вулиці Леваневського, в результаті чого позатопило багато під’їздів та придомової території домів що розташовані поблизу: 41-47 по Леваневського, 62-й по Громова та ін. Не було можливості навіть вийти з під’їзду на роботу чи відвести дитину в дитячий сад чи школу!

Однак, вже зранку всі відповідальні чиновники “стояли на вухах” — прибули десь о 7-й ранку Демченко, Василенко та інші спеціалісти. Перекрили воду десь за годину. А у другій половині дня вже замінили кусок труби”, — розповідає місцева мешканка Тетяна.

І це не поодинокий випадок в нашому місті, коли мешканці залишаються на декілька діб без води, яка тече у той же час вулицями і нікому до цього немає справи. Передивиться хоча б заголовки рубрики “Водопостачання” на нашому сайті (https://bit.ly/2UZi54t) — це як титри голлівудського фільму-катастрофи...

А ще нагадаємо, що у 16-у році гендиректор «Води Донбасу» 9 місяців не з’являвся на робочому місці і керував з т.зв. «ДНР» — весело?

«У нас есть огромная проблема – директор коммунального предприятия Мокрый находится на неподконтрольной территории. Письма мне уже пишут из Швейцарии, из ЮНИСЕФ, что у него контракт заканчивается в октябре. Есть вопрос к и.о. главы облсовета, который на начало 2014 года ему на 2 года подписал контракт, а потом через 2 месяца — еще на 2 года продолжили контракт. У меня есть подозрения, не является ли это «мулькой». Органы СБУ разберутся с этим», — пояснил губернатор (П.И. Жебривский — ред.) журналистам на пресс-конференции по итогам совещания.

Наче по-Булгакову... Добре, що хоч Демченко нікуди не втік.

А петиції, як підказує здоровий глузд, треба писати не президентові, а міському голові — тобто підіймати питання про створення власного комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню. Тоді і спитати про якість надаваємих послуг буде значно простіше і буде з кого.

Або ж питайте з Гнатенка — партійця кума Путіна — хто тут його обирав...

Злий Бандерівець.