В якому порядку правильно робити ремонт у квартирі

Якщо питання щодо ремонту в вашій квартирі у вас вже дозріло, має сенс взятися до планування цієї мега-важливої справи. Бувай то чи косметичний ремонт, чи капітальний — немає значення, все одно потрібен План, бо різниця тільки в часі, грошах таі якості виконаних робіт.

Тож, на питання містера Фікса з відомого мультфільму — “Чи є у вас план, містер Фікс?”, відповімо — “розпочинаємо планування ремонт!”. 

Перш за все, необхідно визначитись — який саме ремонт ви хочете зробити: дрібний ремонт, косметичний, євроремонт чи “VIP”, або “під ключ”. Тут, ясна річ, все залежить від елементів в рівнянні — чи будуть дорівнювати ваші забаганки вашім можливостям? Зараз на ринку такі послуги, як ремонт квартиры Киев, пропонують дуже багато фірм і компаній, тому треба ретельно підійти до вибору підрядника.

Їдемо далі. Зазвичай, ремонт квартири складається з наступних етапів:

Розробка дизайн-проєкту 

Це дуже важливий етап, під час якого складається основа всього заходу — бачення того, як все буде виглядати в кінці, коли ви переріжете червону стрічку. Тут треба цілком довіритися професіоналам. 

Зі своєї сторони дизайнерам варто підказувати свої уподобання стилю, кольорової гами, розташування елементів декору та меблів, спосіб виконання того чи іншого елементу і т.ін. (наприклад, спосіб монтажу міжкімнатних дверей — приховані, навесні, або багаторівневі стелі; або арочні отвори чи ніши і т.ін.) 

Також не варто забувати про сучасні електронні прилади, які поліпшать функціональність та комфорт вашої оселі — “розумний дім” та ін.

Комплектація

Цей етап плавно витікає з попереднього, бо тут треба вибрати і узгодити оздоблювальні матеріали, елементи декору та меблі. 

Підготовка до ремонту

Цей етап не менш важливий за розробку дизайн-проєкту. При виконанні таких робіт, як ремонт квартир Киев, ці заходи перед початком ремонту майже останні. Сюди, зазвичай, входять: перевірка наявності і справності електропостачання, водопостачання, місць збору та вивозу сміття, завезення всього необхідного інструменту та обладнання та інші підготовчі заходи. На завершення — узгодження і підписання договору та надання доступу на об’єкт (передача ключів).

Поїхали! Чорнові роботи

Після того, як все узгоджено і підписано, а ключі передані відповідальній особі, рекомендуємо не зникати далеко, а час від часу перевіряти і контролювати процес ремонт квартиры. Тож, на цьому етапі вас очікують наступні роботи: демонтажні (і вивіз сміття) роботи; електромонтажні (розводка електричних мереж); сантехнічні роботи— прокладка водопостачальних систем та водовідведення, монтаж опалювальної системи, теплої підлоги та ін.; монтажні, гіпсокартонні, малярні та інші роботи.

Уря! Чистові роботи

Це один з останніх етапів, коли починаються оздоблювальні роботи: плиткові роботи; фарбування стін та поклейка шпалер; устрій підлогового покриття; установка сантехніки та електричних приладів та ін.

Меблі, декор та новосілля — нарешті!

Це майже останній та самий найприємніший етап, на якому око тішать — монтаж дверей та плінтусів, монтаж люстер та світильників, розстановленя меблів та декорування квартири. 

А вже після прийому робіт та передачі ключів — відкоркування шампанського!

Гарного ремонту та приємного новосілля!