Лютий місяць в Жіночому клубі під гаслом «Успішна жінка»

Бажання розвиватись і бути успішною жінкою в сьогоденні є дуже актуальним. Справа не в тому, що жінка хоче чогось більшого, а в тому, що світова практика показує позитивний вплив жінок як у політиці так і вагомий внесок у розвиток бізнесу.

Команда ГО «Відродження та розбудова м.Костянтинівка» прийняла рішення присвятити перші кроки Жіночого клубу саме розвитку бізнес-навичків жінок. В цьому бажанні нас підтримав Проект USAID «Економічна підтримка Східної країни». Протягом місяця було проведено 5 тренінгів: «Бізнес імітація для підприємців», «Навички створення та розвитку бізнесу. Інструменти пошуку фінансування проектів», «Розвиток креативного мислення. Креативний метод вирішення складних задач», «Навички колективної роботи. Основи створення та керівництво підприємствами з використанням сучасних методів мікроменеджменту». В тренінгах прийняли участь 80 жінок клубу.

Рішення про організацію бізнес-тренінгів було обдуманим і ми хотіли, щоб жінки отримали навички, знання і інструменти, які б в житті допомогли їм стати успішними. Для успіху в сім’ї та на роботі дуже важливий особистий ріст покращувати особисті характеристики, збагачуватися знаннями, і все це можливо завдяки освітнім програмам нашого Клубу на тренінгах запрошених професіоналів.

Тренінги пройшли на одному диханні. Об’єднавшись і провівши місяць у тісному спілкуванні, ми зрозуміли одне - Ми Команда! Поставили з дівчатами високі цілі, але дуже корисні і важливі для Костянтинівки. «Дівчата однодумці надихають та підтримують. На кожну нову зустріч просто ХОЧЕТЬСЯ йти. Важливе те, що якщо ти не можеш прийти сьогодні, приходь завтра, тоді коли зручно, ніхто не прив’язаний? - говорять членкиня Клубу Валерія Літвінова. «Тренінги були для мене продуктивні, є бізнес ідеї. Тренер Тупікало Юрій дуже логічно і доступно пояснив математичні розрахунки проектів. Цікавить ідея Соціального підприємництва», - додає Олена Голощапова.

Жіночий клуб немає жодних обмежень, ні за віком, ні за статусом. Ми запрошуємо долучатись всіх жінок Костянтинівки! Для реєстрації звертайтесь за телефоном: 095 755 43 51. Електронна адреса: [email protected]

В.Суханова, засновниця Жіночого клубу Костянтинівки.