Соб. инф.

Про таке

Редакції газети «Провінція» стало відомо, що у зв’язку з реорганізацією Костянтинівської ДЮСШ (тепер це буде ДЮСШ об'єднаної тергромади) буде проведено конкурс на посаду директора цього закладу.
/ /
Зранку, 22 лютого, біля колишньої Молочної кухні — напроти Костянтинівської державної служби надзвичайних ситуацій (ДСНС; в.Бурденко, 22) ми побачили зрубані приблизно 20 великих та здорових акацій. Ми зателефонували на “102”. Нам сказали чекати приїзду.
/ /
Знает ли кто-нибудь из Вас что-либо о цифре 13? Конечно «да» — ответит каждый. Это и «дурное число», и «чертова дюжина», и т.д.
/ /
20 і 21 лютого Костянтинівка приймала чемпіонат Донецької області з традиційного карате. Змагання проходили в приміщенні загальноосвітньої школи №13 і зібрали представників Костянтинівки, Слов’янська, Краматорського та Покровського районів.
/ /
Таке оголошення на минулому тижні було розвішано в селі Олександро-Калинове: "В нашому Центрі культури та відпочинку починаються ЗАНЯТТЯ З ЙОГИ. Заняття проводить спеціаліст з йоги Сергій Литягин. При собі мати: теплі шкарпетки, плед та каремат (або килимок)".
/ /
/ /
«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 почне діяти на території Донецької області з 24 лютого. Про це директор департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко повідомив на брифінгу у Краматорську 22 лютого.
/ /
7 марта на сцене Дворца культуры и досуга пройдёт городской конкурс «Миссис молодая мама Константиновки 2021»! 12 февраля стали известны имена финалисток! Среди них – и научная сотрудница, и флейтистка, и медсестра! Все участницы – разные, и каждая прекрасна по-своему.
/ /
Изменения произошли и для движения автобусов в вечернее время. Как сказано на сайте горсовета, график движения городского автотранспорта расширен после 19 часов.
/ /
Власти собираются утвердить режим подачи питьевой воды жителям Константиновской территориальной громады, где исполнителем услуг по централизованному водоснабжению и водоотведению является Константиновское производственное управление водопроводно- канализационного хозяйства КП «Компания «Вода Донбасса».
/ /
С нынешней недели в амбулатории № 3 (пр. Ломоносова,161а), в кабинете № 8 начала свою работу новый детский доктор. Об этом на аппаратном сообщила директор ЦПМСП Татьяна Шишимарева.
/ /
В Константиновской громаде откроются дополнительные пункты по забору анализов на COVID-19. Открыты они будут в амбулаториях сел Иванополья и Веролюбовки - об этом сообщалось на последнем аппаратном совещании городских служб.
/ /
Количество заболевших и на подозрении в наших больницах держится на, относительно, невысоком уровне. На 16 февраля в Инфекционном отделении — 21 человек (10 — ковид, 11 — на подозрении), в Терапии — 8 (4 с коронавирусом). Умер мужчина из Ясиноватского района 1948 г.р. и жительница Константиновки 1975 г.р.
/ /
10 лютого Костянтинівський суд, розглянув кримінальне провадження за обвинуваченням мешканця Костянтинівки, із середньо-спеціальною освітою, розлученого, працюючого водієм автобусу ТОВ «Пасажирська компанія Донбас» у вчиненні умисного тяжкого тілесного ушкодження.
/ /
12 лютого Костянтинівський суд виніс вирок ніде не працюючому, не одруженому, не судимому костянтинівцю по статті «Умисне вбивство».
/ /
 12 лютого до Відділу поліції № 2 Краматорського РУП надійшло повідомлення від жінки, що в період часу з 19 січня скоєно угон мотоциклу ІЖ Планета 5 з території приватного домоволодіння.
/ /
10 лютого у місті Черкаси завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед дорослих, який визначав склад чоловічої збірної на участь у чемпіонаті Європи та подальших ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ у Токіо.
/ /
Константиновский химический завод. Бывшие его хозяева в 1916 г. приобрели турбогенератор, мощностью в 750 киловатт. До сего времени машина не установлена, хотя для установки ее есть специальное здание, и благодаря тщательной изоляции главных частей, машина вполне сохранилась.
/ /