Задай питання новому меру

Ми вже звернулися до міського голови з проханням провести прес-конференцію ще до першої сесії, тому що: «Це важливий чинник характеристики початку Вашої роботи. Обіцяли відкрито та прозоро - то робіть. Ясна річ, що Ви зайняті, що готується перша сесія. Але після сесії будуть інші питання. Якщо Ви дійсно готові бути відкритими та не боїтеся нас, то такі зустрічі треба робити щотижнево. Наприклад, у п'ятницю чи понеділок по підсумках тижня. З прямою трансляцією. Думаємо, Ви розумієте, як важливо мати постійний звязок з населенням!».     

Ми готуємо питання, причому не тільки, що стосується проблем нашої громади. Нам цікава особистість Олега Анатолійовича. Ось нещодавно «великий журналіст ДНР», офіційний російський фашист-баркашовець Володимир Аверін (нагадаємо, він весною 2014-го року захопив нашу редакцію та на її базі видавав так звану «Народну газету ДНР») розмістив у себе не сторінці фейсбука світлину, під якою написав, що це фото з офісу О.Азарова по пл. Перемоги у Костянтинівці. Тож цілком слушно питання: «Що Ви робили під час «руської весни» на Донеччині?».

Також цікаве питання: «Як О.Азаров потрапив до команди «За життя»?». В місті багато розповідають, що то допомогла «Селена» через зв’язки з Бойко, Королевською, Льовочкиним та ін. Але, «блукаючи» по Реєстру судових рішень, ми знайшли іншу, ні менш реальну версію. Як раз перед виборчими перегонами Олег Анатолійович взявся за справу проти відомого патріота та громадського діяча, голови Зайцевської військово-цивільної адміністрації Володимира Весьолкина. Він вимагав від нього вибачення, та спростування тези у фейсбуці, що по Зайцевому у 2019 році в кандидати у нардепи від «За життя» йшов «путінський кандидат, який «подарував» мешканцям електроінструмент, а якийсь хлопець через три дні після виборів, його забрав!». Причому, О.Азаров подав апеляцію від імені позивача (президента Фінансово-промислової корпорації «DMS») до Донецького апеляційного суду на рішення Слов`янського суду від 14 січня 2020 року, в якому в задоволенні позовних вимог було відмовлено. Правда, адвокат О.Азаров цю справу програв і скаргу також залишили без задоволення.   

Так чому б не поспілкуватися з Олегом Анатолійовичем і не задати йому ці та інші питання? До речі – давайте збирати питання до нашого нового голови.

Надсилайте на адресу редакції – [email protected]оm з поміткою «Питання меру», чи дзвоніть по телефону: 0956965722.

Подготовил В.Березин