Всупереч місцевим проблемам наш КУРКУЛЬ розвивається!

Учасник АТО, переселенець Сергій Свириденко, який заснував в Іванопіллі Екоферму «Козацьке подвір’я» та займається виробництвом м’ясних і сирних делікатесів продовжує нарощувати та використовувати інноваційні методи ведення свого фермерського господарства.

Крім наявних потужностей в Іванопіллі та магазина у Дружківці, а також постійної участі у різного рівня ярмарках та фестивалях (зараз він у Дніпрі, звідки їде до Києва) козак-фермер планує готувати та продавати свою продукцію у Торецьку. Приміщення для цього з повагою виділяє місцева влада (дивись — agroday.com.ua).

Нагадаємо, що з Костянтинівського Хитрого ринку Сергія "турнули", заломив орендну платню у 10 тисяч грн. на місяць! Ось так у нас допомагають місцевим виробникам...

Підприємець вкладає в розвиток власні гроші, також очікує надходження 700 тис грн. грантової підтримки від Міжнародної організації Червоного Хреста, які підтримують тих, хто працює на лінії розмежування. Завдяки цьому він має намір працевлаштувати на своєму виробництві ще сім чоловік.

Також до ферми С.Свириденко "не заростає" тропа гурман-туристів. На цьому тижні куркуля відвідала делегація з Луганській області (див. на світлині), яка узнала про нього при зустрічі на ярмарку у Лисичанську.

Цей туристичний гурман-об'єкт чудово поєднується з подібними об'єктами гурман-турів на Бахмутський завод шампанських вин, соляні копалині Соледару та смакування блюд з бичків у Бердянську.

В.Березін